Jump to content
BulForum.com

предложете 'маршрут'


po_taka

Recommended Posts

датабг снимка

is снимка

 

та проблема е че оцветеното с жълто е забранено за колела.

имате ли идеи откъде да мина и да няма много високи тртоари или кофти кръстовища ?

Link to comment
Share on other sites

ти колело ли караш или инвалидна количка ?!? по центъра се дървят тъпите лесничеи .. ако те е страх да караш с колите .. мини по Отец Пайсий и после Джумаята -> Антим Първи или Христо Г. Данов ... ти си избираш .. още нещо ?!?

едит: можеш да пресечеш на Балкан и .. после по тази улица която минава през пожарната. за пресичане на главната още не правят проблеми.

Link to comment
Share on other sites

т.е. тея на главната не са истински полицаи ?

 

 

EDIT: голям кеф ми е да ги скачам тротоарите, ама като скоча 3-4 и ми се счупи нещо

Link to comment
Share on other sites

говорех за общинска полиция ... иначе ченгетата са си ченгета. мен лично веднъж преди 3-4 месеца ме спря един полицай .. там близо до копчетата и много учтиво ми обясни, че централната улица е пешеходна зона и "винаги" е било забранено разните му там превозни средства да минават. и аз го попитах дали може да бутам и човека каза: "без проблеми". в друг случай .. поискаха да ме спрат, аз им казах, че само пресичам главната и толкова и те ме оставиха да си продължа. не те съветвам да караш по центъра .. може да отнесеш и акт (има табели). аз карам !!!

преди години бяха подгонили и кънкьорите ... и в крайна сметка .. че никой не кара кънки по центъра.

...имам някаква идея .. за подписка или писмо до кмета .. ама .. незнам в какъв тон да му пиша. то всичко мара втасала та му е до колела на човека .. ама .. на нас ни е. искам да му кажа аз 2-3 неща .. за велосипедите .. ама .. да го духат бедните.

та приятелю, най добре си подбери маршут .. който заобикаля или пресича главната, за да си нямаш ядове. като набереш малко опит .. ще започнеш да караш с колите или от всички пътища ще си намериш най-лекия за теб. успех с колелото :>

Link to comment
Share on other sites

т.е. тея на главната не са истински полицаи ?

EDIT: голям кеф ми е да ги скачам тротоарите, ама като скоча 3-4 и ми се счупи нещо

Най-много да попаднеш на велопатрул на общинска охрана ... аз като бях по-малък ми беше супер кеф да се "дърпам" с тях . Даже имам една случка дето няма да я забравя ... от макдоналдс ни подгонват едни .. що годе на средна възраст . Аз съм с един приятел и газ в посока халите , по едно време бяхме около спиида и аз се обръщам да ги видя ква е дистанцията и в тоя момент , докато гледам назад усещам че нещо ми издърпа кормилото за секунда , обръщам се напред и кво да видя - на рога на колелото виси на едната презрамка женска чанта . Та общинската на бяха изпуснали , при което аз се обръщам назад от другата страна и гледам как няква баба подтичва зад мен с думите "Спри , вагабонтино ..." и аз спрях и и върнах чантата , ама тя взема да ме шамари и аз дадох фира ... :)

 

То даже и от тая случка идва "подписа" ми :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Карай с колите най-забавно е така, аз малко съм си луда глава и на кръстовищата със светофар дето имат броячи се дърпам с колите, колелото ми е Cross Tonus

TonusLady2.png

Само дето е червено и задната спирачка съм е махнал, със 18 скорости....и сега най-якото НЯМА амотрисьори и е страшно леко и здраво имам го от 5 години...

 

 

Моя съвет е да се движиш с колите да им свикнеш, пий 50 грама джин преди да караш малко да ти дойде "пауър-а"

Не ставай безсмъртен и много се пази от таксиметрови шофьори щото са страшно надути и просто те дразнят толкова много, че като си на ръба да им упражниш полов акт, се качват на бричките си и си заминават.

Също така се пази и от коли със буквичката "У" (Убиец) :lol: сложена е с причина.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

В никакъв случай по булевардите. В последно време са се навъдили много субекти с "PA", "CM" и "А", които се чудят как да привлекат чуждото внимание. Обикновено е с правенето на опасни тъпотии.

 

Особено вечер забрави да караш по булевардите, освен ако не светиш като коледна елха с мощни диоди. Рискът не е голям, но все пак го има.

По избрания маршрут бих си минал покрай Гладстон (по уличките до него, ако те притеснява трафика), през градската градина (в нея не е забранено да се кара), след това пресичаш площада от градската към спирката (там не е забранено също), пресичаш си през подлеза (внимаваш с пешеходците и най-вече майките с колички, които зяпат по магазините) и от там нататък по малките улички си стигаш до мястото.

 

П.П. Ако при 4-5 скока от колелото ти се чупи нещо е време да го смениш. Цялото.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Ето един хубав маршрут за байковете означен с червеното

 

Съжалявам, че продължавам офтопика, но карал ли си този маршрут? Хвърлил съм му око и само чакам удобен момент да скокна към Хисара, за да го пробвам. Ще ми е полезна всякаква информация.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Съжалявам, че продължавам офтопика, но карал ли си този маршрут? Хвърлил съм му око и само чакам удобен момент да скокна към Хисара, за да го пробвам. Ще ми е полезна всякаква информация.

Тъпо е , че ти отговарям толкова късно, да карал съм го и сега се връщам от там с колелото, страхотен е маршрута, много приятен .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...