Jump to content
BulForum.com

Sell: Активна бас каса за кола Thunder 12 инча


Recommended Posts

Имах няколко въпроса защо е такава цената на бас касата, да не би да и има нещо... Нищо и няма, свири перфектно. В момента е вързана в колата ми и ако някой има интерес може да я чуе, тества и каквото си иска. Цената е такава защото се продава спешно !

Link to comment
Share on other sites

Телефони съм написал в първия пост... ето ви ги пак:

дом: 032 / 99 00 13

gsm: 0878 / 600055

 

p.s. Може да се върже към домашна мрежа да, нали затова е активна т.е. има си вграден усилвател. Трябва и само ток и кабел който да и подава звук :)

Link to comment
Share on other sites

Телефони съм написал в първия пост... ето ви ги пак:

дом: 032 / 99 00 13

gsm: 0878 / 600055

 

p.s. Може да се върже към домашна мрежа да, нали затова е активна т.е. има си вграден усилвател. Трябва и само ток и кабел който да и подава звук :)

Не може да се върже директно към "домашна мрежа". За целта може да се използва захранване от компютър (което в най-общия случай има около 5-7А). Недостатъка в този случай обаче е че е възможно да "чуеш импулсите" от захранването когато тубата е в stand-by режим, и другия недостатък е че нивото на усилване на звука е до определена степен и по-нататък колкото и да се усилва звука няма да се усети разлика, тоест няма да работи на пълна мощност ако се използва този вариант със захранване от компютър. По-добрия вариант за приложение на тубата е в кола, макар че става горе-долу добре и в къща като се захрани от компютърно захранване.

 

EDIT:

 

Да разясня - това е активен субуфер с реална (номинална) мощност около 50 вата, долнопробен говорител и кутия по тънка от "кредитна карта". Говоря от опит! Иначе на тази цена - СУПЕР. Вкъщи с компово захранване не е препоръчително да се ползва. Като знам че ще го захранвате с кодеген захранване и се чудя кой иска да си подпали къщата.

Говорителя наистина е много зле, виждал съм на варианта който е 15" и е по-зле от Hi-Sound. Цената наистина е добра като знам, че се продава 15" активен преди, а сега с изкормена електроника за 100 лева. За захранването се е случвало да гърми (не лично на мен), 2-та големи кондензатора се бяха изпарили буквално след като на захранването беше свирил един mp3 плеър за кола.

Link to comment
Share on other sites

Да разясня - това е активен субуфер с реална (номинална) мощност около 50 вата, долнопробен говорител и кутия по тънка от "кредитна карта". Говоря от опит! Иначе на тази цена - СУПЕР. Вкъщи с компово захранване не е препоръчително да се ползва. Като знам че ще го захранвате с кодеген захранване и се чудя кой иска да си подпали къщата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...