Jump to content
BulForum.com

Seriali


Bofix

Recommended Posts

na men lubimia mi serial e

Fastlane i me e qd mnogo che nqma BG Sub nikade

gledal sam samo nqkolko serii

i dokolkoto razbrax sa zeli da davat po BTV novia sezon s novi serii

vqrno li e we nqkoi znae li

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

4udeh se tuk ili v upload no mai tuk e po uda4no ... ta tyrsq 4oveka, koito uploadva Orange County na BG na wareza plsss prati mi PM ako vidi6 tova skoro

.. a ina4e seriala rullz :) 6te 4akame vtoriq sezon esenta :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали на вас ви харесва но на мен лубимият ми сериал е женени с деца!!! за предпочитане е да го гледате доста е смешен дажат го жсеки ден от 24 часа по БТВ!!

Link to comment
Share on other sites

ДЕЦАТА НА ДЮН е супер яка поредица (то маи не е сериал)

4ел съм и онигата и тва е супер продължение

Link to comment
Share on other sites

Аз започнах да гледам John Doe по канал 1,ама той взе че свърши,а бях гледал само последните серии.Ако има желаещи за този сериал и ако някой може да го намери ,нека да го ъплоудне!

Link to comment
Share on other sites

Аз започнах да гледам John Doe по канал 1,ама той взе че свърши-а бях гледал само последните серии.Ако има желаещи за този сериал и ако някой може да го намери ,нека да го ъплоудне!

напълно съм за качването на John Doe естествено ако е възможно ;)

мноо странно свърши тоа сериал :)

Link to comment
Share on other sites

ае не съм чел цялата тема и нз говорили ли сте за този филм но мен лично 1 от лубимите ми сериали е

КУНГ ФУ : ЛЕГЕНДАТА ПРОДУЛЖАВА или kung fu : the legends contiues

aко може някой да ъплоадне малко серии няма да е лошо сигурен съм че ще има много хора които ще си го друпнат !

10киу предварително !:)

 

4udeh se tuk ili v upload no mai  tuk e po uda4no ... ta tyrsq 4oveka, koito uploadva Orange County na BG na wareza plsss prati mi PM ako vidi6 tova skoro

.. a ina4e seriala rullz  :) 6te 4akame vtoriq sezon esenta  :sayjin

ся тея серии които за във вареза на бг ли са че аз като си ги свалях бяха на енглиш ?

Link to comment
Share on other sites

ае не съм чел цялата тема и нз говорили ли сте за този филм но мен лично 1 от лубимите ми сериали е

КУНГ ФУ : ЛЕГЕНДАТА ПРОДУЛЖАВА или kung fu : the legends contiues

aко може някой да ъплоадне малко серии няма да е лошо сигурен съм че ще има много хора които ще си го друпнат !

10киу предварително !:)

 

Аз съм ЗА ъплоуда на този сериал,естествено ако някой може да го намери!

Link to comment
Share on other sites

Преди години имаше сериали от типа "Случки с неочаквам край" Такива филми ме кефят максимално що то има тръпка до последно. Ама като не помня как им беше името. :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

казваха се Разкази с неочакван край по Рей Бредбъри

Link to comment
Share on other sites

Ами то има... Поне помня че Вели качи някаква част от първи сезон ако не и целия. Преди това аз съм качвал разбъркани серии от 3ти, 7ми и 10ти сезон(по спомен ги казвам) но мисля че са изтрити...

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже какво стана със сериала Method.and.Red, ако не се лъжа новият епизод би трябвало вече да е предаван по FOX и качен тук във Вареза

Моля някой да ми каже

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Искам да чуя мнението ви дали искате да се качват още яки сериали.

А и искам да призова тези от warez-а които имат бърза връзка да свалят и качат някои от тях.

 

Лично моите желания са:

CSI сезон 4: качени са някои серии само. който може да качи останалите на тоя супер як сериал.

My So Called Life - Също много як сериал. Там изгрява Клеър Дейнс.

Profit - як мини-сериал. На български беше Мистър Профит. Който си го спомня знае за какво става въпрос :)

Deadwood - як western сериал на HBO.

The Adventures of Brisco County Jr - това пък си е класика. Сигурно си го спомняте, даваха го преди 5-6 години.

The Wire - хитов сериал на HBO. Като CSI и Homicide.

 

Други идеи:

Kung Fu - това е оригинала на Кунг Фу: легендата продължава с Дейвид Карадайн (Kill Bill).

Oz - як затворнически сериал на HBO.

Twin Peaks - знаете за какво говоря. Има го на torrent-и.

Smallvile - на тема супермен само че оригинално и интересно направен (за разлика от другите сериали на тая тема).

 

 

Кажете си и вие мнението. Надявам се има достатъчно фенове :)

Link to comment
Share on other sites

С две ръце гласувам ЗА качването на The Adventures of Brisco County Jr ( ако се намери де ) тоя филм го търся от доста време!

А също и Kung Fu

тези двата + Smallvile

Link to comment
Share on other sites

Хора, полудях по този сериал "Charmed".Veli-то беше качила преди известно време 6 сезона, остана само още един :) , 7мия.Ако някой може да намери поне линк, няма нужда да ги уплоад-ва тук ще съм му много признателен за 7 сезон.само 5 епизода са засега.благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...