Jump to content
BulForum.com

Продавам Fiat Punto MK2.


Recommended Posts

ТЕМАТА Е ЗА ТРИЕНЕ

 

Помагам на човек който няма достъп до този форум.

 

 

Марка:Fiat

Модел: Punto MK2

Двигател:1.2 16v 80 hp

 

Дата на производство:август 2000 г.

Пробег:95000 км

Цвят:Син металик

Екстри:ABS, Airbag, Аларма, Бартер, Бордови компютър, Газова уредба, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Климатик, Ксенонови фарове, Лети джанти, Металик, Нов внос, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване

Други:Перфектен и икономичен автомобил. Регистрирана 2008 година. Сменени консумативи-ремъци, ролки, филтри, свещи, кабели, нови предни амортисьори. Всичко платено до средата на 2009. CD Pioneer, Бас каса, Джанти OZ 15-ки с перфектни летни гуми и Железни джанти с зимни гуми 14-ки. Газовата уредба е с година и половина гаранция. Възможен бартер за по голям автомобил

 

 

Забележки:Преден ляв лагер започна да вие

:)

 

Снимки:

razni083ay6.th.jpg razni227uq9.th.jpg razni240si8.th.jpg razni232si3.th.jpg image134dk4.th.jpg

 

 

Цена:5700 лв нова цена 5600 лв.

 

За контакти:

0896411566

Link to comment
Share on other sites

zdr.predlagam ti barter za Seat Ibiza 1,9 TDI(dvigatel kato na Golf4) 98 god.Nov Vnos.registrirana i vsi4ko plateno.razhod izvan grada 4.5/100 i v grada 6/100.moga da dokaja i pokaja.4ist barter kato moje da si zadarjite vtoriq komplekt djanti s gumi i muzikata(CD,Tuba,Usilvatel).ako imate interes pra6tam snimki ili moje da se vidim za da si ogledame i probame kolite.uspeh s prodajbata

Link to comment
Share on other sites

Здравей и от мен.

Интересува ме от къде е внос колата.Търся за сестра ми малка кола и мога да предложа бартер за моята Nissan Primera 2.0 TD/98г.(хечбек),а аз да мина малко по-нагоре.Сменяни са всичко консумативи.

Лично е вкарвана от мен(Австрия) ноември 2007 и има пробег около 15000км в БГ.

-175 000км

ABS,4 Airbag,Бордови компютър,Ел. Огледала,Ел. Стъкла,Климатик,Лети джанти,Металик,Хидравлика,Стерео уредба + CD чейнджър за 6 диска, Халогенни фарове, Центр.заключване.

 

Ако има интерес може да се срещнем,пробваме и уговаряме.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз имам интерес към джантите, ако ги продаваш отделно пиши ;)

Искам да попитам цената може ли да се коментира,ако се продава колата без джантите и музиката?

Link to comment
Share on other sites

Дай малко повече подробности за газовата уредба - моно или пълен инжекцион, година, производител?

Газовата е обикновенна тази вечер говорих с момчето :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...