Jump to content
BulForum.com

Проблем с Мандрива


Recommended Posts

Здравейте, начинаещ съм в Линукс и имам проблем с Мнадрива 2009 Поуър Пак . Нямам интернет а когато се помъча да инсталирам wierless ми икса някакъв драйвър които незнам как да го намеря.В един чужд форум четох че се казвал bcmlw6.inf но така и търсачкате не го намери както и в директория /mnt/windows/WINDOWS/system32/; но на мене ми е празна.какво да правя.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, начинаещ съм в Линукс и имам проблем с Мнадрива 2009 Поуър Пак . Нямам интернет а когато се помъча да инсталирам wierless ми икса някакъв драйвър които незнам как да го намеря.В един чужд форум четох че се казвал bcmlw6.inf но така и търсачкате не го намери както и в директория /mnt/windows/WINDOWS/system32/; но на мене ми е празна.какво да правя.

 

Първо дай информация за хардуера на системата (колкото по-пълна толкова по-добре). Евентуално след това някой може да се опита да ти помогне в намирането на драйвера и самото инсталиране. А за произтичащите въпроси след подкарването на безжичния адаптер ще се потрудиш самичък :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...