Jump to content
BulForum.com

Проблем с 5.1 за РС


Recommended Posts

Guest Rumbata
Ами...има едно леко жужене в системата http://www.orderbg.com/index.php?main_page...;products_id=94 това е тя.

Да отивам ли да се ръсна 100-150 лв за нова или е нещо коеот може да се оправи лесно?

Направо е за боклука :lol:

Майтапче, дай повече инфо - при изваден кабел от input-a пак ли жужи?

Link to comment
Share on other sites

Като се спре подаването на звук към( примерно предна лява и дясна ) и шума се увеличава към другите( като махна кабелите ).Чудя се дали не е от самите кабели нещо да са се прецакали.Като ги изкарам от РС-то и 3-те жак-а и се усилва шума, като ги сложа и утихва доста( 1/2 горе долу от колкото като са вън ).Да не би просот самите жакчета да не правят ок контакт с РС-то и за това?!( подчертавам, че грам не разбирам ако съм написал нещо глупаво не ми се сърдете, толкова си знам )

 

Едит:

Ей сега докато пак ги ръчках кабелите в РС-то шума спадна много, като е на 100% от ситемката даден и 100% от РС-то трябва да си залепиш ухото на говорителя за да усетиш жуженето.?!Странно!?

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Щом има промяна в силата на шума, при всички случаи причината е извън системата.

Link to comment
Share on other sites

Еми ще си купя нови кабели, и да не е от тях все пак какво ми пречи да й дам шанс за 7-8 лева вместо да я скарапна( напълно работеща )!? :)

Благодаря за помоща.Темата е за Del.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...