Jump to content
BulForum.com

nokia 8800 arte


Recommended Posts

 

Възможно ли ти е да качиш снимки от цифров фотоапарат? Защото тези както са снимани срещу светлината всичко което се вижда е някакъв силует, но абсолютно никаква работа не вършат. Всичко което виждам е, че телефона, който си снимал прилича на 8800 по форма. Нека си спестим разкарването само за да го видя на живо и после да се окаже че не ми харесва. Моля те не давай снимки от телефон при които шума е повече от самия образ а от цифров фотоапарат. Ето Нещо такова би било добре:

 

img2143zx5.th.jpg

 

(това е кисело мляко върху копчетата - активия с мюсли по-точно... няма как малкия трябва да се занимава с нещо докато яде)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам това оригиналът ли е или е някакво копие.Всички характеристики отговарят ли на истинския модел ? Ако е така, бих искал да го видя и евентуално да го купя ...

Link to comment
Share on other sites

За тези пари ако е в добро състояние (даже да не е идеално) и аз бих го взел но не ми се разкарва за да разбера че е копие при това кофти и отгоре му са минали нееднократно автомобили...

Link to comment
Share on other sites

За тези пари ако е в добро състояние (даже да не е идеално) и аз бих го взел но не ми се разкарва за да разбера че е копие при това кофти и отгоре му са минали нееднократно автомобили...

 

Prodaden... mislq 4e be6e kopie, a moje i da ne e bilo, izob6to ne razbiram ot telefoni i ne znam kak da go razli4a, a otnosto snimkite - samo da si kupq cifrov aparat - 6te gi sloja ot nego, v momenta ne razpolagam s takav i tova e vsi4ko koeto moga da dam ot sebe si.otnosno napraznoto razkarvane - otiva6 do magazina za da si kupi6 hliab, a hliaba ne idva sam pri teb

Link to comment
Share on other sites

Prodaden... mislq 4e be6e kopie, a moje i da ne e bilo, izob6to ne razbiram ot telefoni i ne znam kak da go razli4a, a otnosto snimkite - samo da si kupq cifrov aparat - 6te gi sloja ot nego, v momenta ne razpolagam s takav i tova e vsi4ko koeto moga da dam ot sebe si.otnosno napraznoto razkarvane - otiva6 do magazina za da si kupi6 hliab, a hliaba ne idva sam pri teb

 

Хляб 2ра ръка? Нещо бъркаш генерално в логиката май май...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...