Jump to content
BulForum.com

проблем с лаптоп


Recommended Posts

здравейте,

първо да кажа че въобще не съм наясно с термонологията така че да не ми се смеете много :lol:

проблема е следния.Синът ми сабори лаптопа от 1 метър височина,в следствие на което екрана ми се нацепи целия,появиха се някви ленти с различни цветове и видимо нещо вътре е нацепено,свалих монитора,на него пише самсунг wxga 15.4.в нета намерих това http://www.yallstore.com/laptop-dell-inspi...ent-p-1434.html

въпросът ми е ако го поръчам ще мога ли да си го сменя сам,с други думи плъг енд плей ли е цялата работа.като гледам този е идентичен с моя,но да не би да има друга особеност,която пропускам?

надявам се да помогнете,4е сега съм с монитор от настолен компютър :laughing:

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

здравейте,

първо да кажа че въобще не съм наясно с термонологията така че да не ми се смеете много :lol:

проблема е следния.Синът ми сабори лаптопа от 1 метър височина,в следствие на което екрана ми се нацепи целия,появиха се някви ленти с различни цветове и видимо нещо вътре е нацепено,свалих монитора,на него пише самсунг wxga 15.4.в нета намерих това http://www.yallstore.com/laptop-dell-inspi...ent-p-1434.html

въпросът ми е ако го поръчам ще мога ли да си го сменя сам,с други думи плъг енд плей ли е цялата работа.като гледам този е идентичен с моя,но да не би да има друга особеност,която пропускам?

надявам се да помогнете,4е сега съм с монитор от настолен компютър :laughing:

Благодаря предварително

 

Не е трудно да се смени матрицата. Какъв е номера отзад (нещо от сорта на LTN154X1-L02)? Повечето от по- новите 15.4" са взаимнозаместими, можеш и друга марка матрица да вземеш. По- евтино ще ти излезе да потърсиш по форумите, по 150-180 лв вървят втора ръка.

Link to comment
Share on other sites

въпросната матрица я намерих по парт номер има за под 200лв нови,ама се поръчват от Англия.Ама щом е лесна смяната ще заръчам.Мерси за отговора

Link to comment
Share on other sites

става дума за делл инспайрън 6400.Видимо монитора е сцепен отвътре и седи като разлят,даже и загасен се вижда къде е начупен. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...