Jump to content
BulForum.com

Продавам: Zotac GeForce 8600GT 256M DDR3


Recommended Posts

Здравейте, продавам видео карта:

 

Марка: Zotac

Модел: ZT-86TE250-FSL

Спецификация: GeForce 8600GT 256M DDR3

Интерфейс: PCI Express x16

Изходи: DualDVI+TV Out

Гаранция: картата е все още в гаранция (до 5-ти Ноември, 2009 г.)

Допълнения: идва със DVI-към-HDMI и DVI-към-DSUB преходници, както и кабел с композитни TV изходи.

 

Използвал съм картата основно за игри и гледане на филми (през HDMI към Sony Bravia TV). Нямам никакви забележки, причината да я продавам е ъпгрейд, който направих на компютъра си включително видеото.

 

Цена: 90 лв

За контакти: 0887 570 407 или PM

 

tn_IMG_2042.jpg tn_IMG_2045.jpg

 

tn_IMG_2046.jpg

 

Ключови думи (за търсачката във форума): video, videocard, videoadapter, hdcp

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Привет,

имам интерес за картата, може ли да ми кажеш към коя фирма е гаранцията?

Също паметите можеш ли да кажеш какви са?

Евентуален тест на моята машина?

Ако можем да си стиснем ръцета на 70 лева, идвам да я взема довечера.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Здравей,

 

Картата е купена от София - от фирма Voodoo. До колкото знам вече имат магазин и в Пловдив (в търговски център Грантс). Предполагам, че при нужда новия собственик може да се обръща към тях.

 

За тест няма проблем, надявам се все пак да имате обща представа за производителността на този клас карти. Лично аз съм играл Crysis на 1280x1024 (нативната резолюция на старият ми монитор) и 2xАА - в повечето си части играта дава 20-24 fps при определени компромиси с останалите й параметри.

 

Мога да Ви я дам за проба, пон.-петък. съм зает до 18:30, така че след този час можем да се уговорим.

 

Привет,

имам интерес за картата, може ли да ми кажеш към коя фирма е гаранцията?

Благодаря.

Евентуален тест на моята машина ?

Link to comment
Share on other sites

Здравей,

 

Картата е купена от София - от фирма Voodoo. До колкото знам вече имат магазин и в Пловдив (в търговски център Грантс). Предполагам, че при нужда новия собственик може да се обръща към тях.

 

За тест няма проблем, надявам се все пак да имате обща представа за производителността на този клас карти. Лично аз съм играл Crysis на 1280x1024 (нативната резолюция на старият ми монитор) и 2xАА - в повечето си части играта дава 20-24 fps при определени компромиси с останалите й параметри.

 

Мога да Ви я дам за проба, пон.-петък. съм зает до 18:30, така че след този час можем да се уговорим.

 

а можеш ли да дадеш повече характеристики. по това което пишеш излиза, моята 7900 GT е мощна колкото тази която продаваш. аз също съм заинтересован така, че ако може драсни повечко за картата.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано при ъпгрейд на 7900GT с 8600GT няма да усетиш голяма разлика, картите са приблизително съизмерими по това което съм чел из нет-а.

 

Трудно ми е да ти цитирам FPS за различните игри защото самия аз не се интересувам много от конкретните стойности а от субективната ми преценка за играта. Леймърски казано картата става за повечето съвременни игри на резолюции до 1280x1024. За някои се налага да паднеш до 1024x768 за да получиш достатъчни за нормална игра кадри.

 

Тестове доста се намират, ако се доверяваш на "чичко Том" разгледай обобщените сравнения тук. В повечето чартове има и твоята и моята карти.

 

Ако все пак решиш, можеш да я пробваш.

 

а можеш ли да дадеш повече характеристики. по това което пишеш излиза, моята 7900 GT е мощна колкото тази която продаваш. аз също съм заинтересован така, че ако може драсни повечко за картата.
Link to comment
Share on other sites

Честно казано при ъпгрейд на 7900GT с 8600GT няма да усетиш голяма разлика, картите са приблизително съизмерими по това което съм чел из нет-а.

 

Трудно ми е да ти цитирам FPS за различните игри защото самия аз не се интересувам много от конкретните стойности а от субективната ми преценка за играта. Леймърски казано картата става за повечето съвременни игри на резолюции до 1280x1024. За някои се налага да паднеш до 1024x768 за да получиш достатъчни за нормална игра кадри.

 

Тестове доста се намират, ако се доверяваш на "чичко Том" разгледай обобщените сравнения тук. В повечето чартове има и твоята и моята карти.

 

Ако все пак решиш, можеш да я пробваш.

 

 

Само неразбрах къде видя картите да са приблизително еднакви.Тя 7900GS я издухва твойта а кво остава за 7900GT.Сравняваш карта с 256 битова шина с такава с 128 малко ми се вижда смешно.Твойта карта я спасява смо това че поддържа DX10.Нека да не заблуждаваме човека при желан от него упгреид на неговата карта 7900GT си мисля че трябва да се говори за 8800GT и нагоре.

А от самия тест се вижда коя карта кво може:

 

http://www.gpureview.com/show_cards.php?ca...&card2=513#

Link to comment
Share on other sites

Никого не заблуждавам, смятам че съм отговорил достатъчно адекватно. Не желая да влизам в спорове, както можеш да прочетеш аз също не смятам че моята карта ще допринесе нещо в повече за game expirience-а спрямо 7900GT. Когато лично аз купувах моята, също бях в двоумение дали да се насоча към 7900 или 8600. В крайна сметка всеки преценява за себе си.

Благодаря ти за коментара, смятам че си насочил правилно svdiablo.

 

Само неразбрах къде видя картите да са приблизително еднакви.Тя 7900GS я издухва твойта а кво остава за 7900GT.Сравняваш карта с 256 битова шина с такава с 128 малко ми се вижда смешно.Твойта карта я спасява смо това че поддържа DX10.Нека да не заблуждаваме човека при желан от него упгреид на неговата карта 7900GT си мисля че трябва да се говори за 8800GT и нагоре.

А от самия тест се вижда коя карта кво може:

 

http://www.gpureview.com/show_cards.php?ca...&card2=513#

Link to comment
Share on other sites

благодаря за отговора. смятам, че продаваче е много коректен с обективното си мнение и помощ. така трябва повечето селъри в БГ да правят.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...