Jump to content
BulForum.com

Купувам Кучешки зъби и пера от орел/ястреб


Recommended Posts

Купувам 6 кучешки зъба (зъбите трябва да са кучешките на кучето :) ) и 4ри пера от от гугутки .. в най-добрият случай от граблива птица .

 

Познавам перата , номера със пера от петел няма да мине :lol:

Link to comment
Share on other sites

За какво пък ти са тези щуротии ....... стана ми интересно :lol: Сподели си творческото вдъхновение :)

Сега по темата ... аз си гледам гугутка вкъщи. Сега няма да взема да е оскубя заради теб ама ако не ти е спешно на пролет когато си сменя перушината ела ще ти подаря колкото искаш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

мога да ти помогна с 4 пучи косъма по 4-5 санта, не къдрави

 

Публично се извинявам за по горното изказване... беше доста грубо от моя страна.

Link to comment
Share on other sites

мога да ти помогна с 4 пучи косъма по 4-5 санта, не къдрави

 

С това вулгарно отношение ще си изпросиш наказание. Отнеси се учтиво към темите на другите колкото и странно да ти изглеждат.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми стана интересно за какво са ти тези пера - баща ми гледа гълъби и има различни цветове но предимно бели, а за кучешките зъби май ще ти е по-сложно

Link to comment
Share on other sites

съвет - за зъбите - кучета и котки в бг колкото искаш ,кеф ти малки , кеф ти от дърти , особенно като се окотят след месец , а за перата - след някоя мръзлица гугутките сами падат на земята и не могат да летят , ама ги събирай сутрин че после се съвземат и отлитат и няма за тенджерата . и айде кажи за какво е магията .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...