Jump to content
BulForum.com

РАЗПРОДАЖБА :)


Recommended Posts

17. Pioneer Wireless Speaker 2,4 Ghz Transmission - 17лв.

ако работят ги вземам. пише някакво съобщение или да те потърся на skype !!!

Link to comment
Share on other sites

заплювам си следните неща:

 

6. DVD Sony DVP-NS300,TV Virtual Surround, Block Noise Reduction /без дистанционно/ - 15лв.

21. зарядно за лаптоп Dell 65W-AC adapter ; input:100-240V ~ 1,5A ; output: 19,5V , 3,34A - 10лв.

22. зарядно за лаптоп IBM Adapter , output: 16V 3,36A - 8лв.

 

стига да работят нормално

 

:)

Link to comment
Share on other sites

запазих

 

5. d-link router - за CrazySexyCool

 

6. dvd sony - за tango

 

17. wireless pioneer - за bio

 

20. wireless mouse - за Overdrive

 

21. зарядно Dell - за tango

22. зарядно IBM - за tango

 

 

7. - DVD JVC - за Midex

 

19. VHS - за булгаран

 

----

Link to comment
Share on other sites

най-накрая `запали` тоя форум :) не ми го отваряше цял следобед..

 

продадени са

 

5. D-Link Wireless ADSL Router G604T /не е използван/

14. 'DUAL' Music Station за I-pod

19. Видео VHS Panasonic J35 записващо

20. мишка Wireless mouse Logitech mx700

21. зарядно за лаптоп Dell

22. зарядно за лаптоп IBM Adapter

 

 

запазих

16. Тонколони Pioneer 2x45w , 16 ohm - 22лв - за akvinski .... и ако midex не иска 'supermario' , ще вземе и тези 15. Тонколони Panasonic 2x30w , 6 ohm - 30лв

 

подредба

за WIreless Pioneer -> bio ,haha, zlobil

за panasonic 2x30w -> akvinski, asasas ,transporterpld, zlobil

Link to comment
Share on other sites

Понеже не можах да пусна лично съобщение на продавача и аз си позволявам да пусна едно лично тук което после ще помоля да бъде изтрито от модераторите но не се сдържах.

 

Абе приятелю REDLINE, въпреки че се имам за технически образован не можах да се справя с двете неща които купих от теб днес пред Първо районно в Пловдив.

Първото Докинг станцията за Айпод изобщо не издава никакви звуци и с батериии и с адаптера си .Само свети в синьо и до там. Според мене е издънено крайното стъпало защото не реагира на нищо.

После за видео апарата, до картина го докарах но с звука пак проблем.

Няма DK няма BG . Звука просто си го няма.Сега сме като едно време с нямото кино,само картинки гледаме.

Поне едното от двете неща да работеше пък то и двете с проблем,които според мен трябваше да споменеш за да не се занимавам с неща които и на мен да не ми вършат работа, и си губя времето да се разкарвам до Пловдив.

Чакам да видя коментара ти по този пост на Л.С.

 

P.S. Хората излезнаха коректни и ми възстаовиха сумата.

Link to comment
Share on other sites

Днес купих Logitech mx700 с док-стейшън.

Ясно, че цената беше ниска за такава мишка, но на док стейшъна му трябва адаптер, за да зарежда батериите - не смяташ ли, че беше редно да споменеш, че не даваш оригиналния адаптер и трябва да си купувам допълнително?

Link to comment
Share on other sites

Понеже не можах да пусна лично съобщение на продавача и аз си позволявам да пусна едно лично тук което после ще помоля да бъде изтрито от модераторите но не се сдържах.

 

Абе приятелю REDLINE, въпреки че се имам за технически образован не можах да се справя с двете неща които купих от теб днес пред Първо районно в Пловдив.

Първото Докинг станцията за Айпод изобщо не издава никакви звуци и с батериии и с адаптера си .Само свети в синьо и до там. Според мене е издънено крайното стъпало защото не реагира на нищо.

После за видео апарата, до картина го докарах но с звука пак проблем.

Няма DK няма BG . Звука просто си го няма.Сега сме като едно време с нямото кино,само картинки гледаме.

Поне едното от двете неща да работеше пък то и двете с проблем,които според мен трябваше да споменеш за да не се занимавам с неща които и на мен да не ми вършат работа, и си губя времето да се разкарвам до Пловдив.

Чакам да видя коментара ти по този пост на Л.С.

Не бих тръгнал да продавам ей така на сляпо разни неща без да съм ги пробвал, и 2те си работеха добре при мен.При VHS-а може би не съм имал проблем, защото телевизора ми също е английски и стандартите са си паснали без допълнителни настройки.Ipod-station-a го пробвах с N95 с кабелче (стерео жак в двата края) и свиреше(Ipod нямам). Извинявай за излишното разкарване, ако си някъде близо до плд ще дойда лично да ти възвърна сумата и да не оставаме с лошите чувства :)

 

Днес купих Logitech mx700 с док-стейшън.

Ясно, че цената беше ниска за такава мишка, но на док стейшъна му трябва адаптер, за да зарежда батериите - не смяташ ли, че беше редно да споменеш, че не даваш оригиналния адаптер и трябва да си купувам допълнително?

Можеше да минеш и без обвинителния тон, казваш колко ампера/волта да е адаптера (отдолу на док-стейшъна) и ти го намирам, имам предостатъчно. При толкова боклуци в къщата не мога да помня пълните комплекти на нещата. Извинявай за неудобството.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
18. "Слушалки CANYON с отрязан микрофон" , работят , имат бас ако се сложи батерийка - 3лв.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9577020

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9577021

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9577025

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9577027

 

Пиши ми на ЛС, да ги грабвам тези слушалки...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

намаление!

 

iPhone 2G, 8GB памет ,козметични забележки - 475лв.

 

 

 

Монитор DELL 19'' P992 (старичък ,черния цвят е изсветлял) - 30лв.

 

 

 

Sony SDM-X52 15" LCD Monitor с дефект (чертата в десния край) - 40лв.

 

 

 

XBOX с 2 пад-а (единия неоригинален) ,няма чип ,4 оригинални игри, 1 демо CD - 95лв.

 

 

PS2 с 2 пад-а и една клавиатура-пад , стойка , няма чип , 9 ориг.игри - 130лв.

 

 

 

 

 

снимки: http://www.smirnofff.snimka.bg/album.php?album_id=352591

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

НОВИ ЦЕНИ:

 

1.Монитор DELL 19'' P992 (старичък ,черния цвят е изсветлял) - 15 ЛВ

 

2.XBOX с 2 пад-а (единия неоригинален) ,няма чип ,4 оригинални игри, 1 демо CD - 60 лв

 

3.D-Link ADSL Modem /не е използван/ - 8 ЛВ

 

4.Колона Eltax 2 говорителя - 18 ЛВ

 

5.Joystick GRAVIS - Destroyer Xtreme - 12 ЛВ.

 

6.Клавиатура Dell - 10 ЛВ

 

7.Dock-station за лаптоп Dell LATUTUDE LS - 12 ЛВ

Link to comment
Share on other sites

Колона Eltax 2 говорителя (Music Power - 120w , Sinus Power 75w , 8ohm , 55-22000 Hz ) изглежда зле, но работи - 20лв. 18 ЛВ

 

ako njakoi drug predi men ne gi vzeme az sam sledva6tija

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...