Jump to content
BulForum.com

Dial-up internal modem


Recommended Posts

Prodavam Conexant 56kFlex fax,voice modem.Vutre6en v otli4no sastoqnie po4ti nov.Na pci slot Ako nqkoi se interesuva da pm.Polzvan e malko connectva bez problem i s xtra settings dari dosta qko liniqta.Davam go zaendo s Cd s driveri za vsi4ki OS

Iskam mu 5 leva i ni6to drugo :)

Link to comment
Share on other sites

Haha ami moq modem e perfekten a cenata mu e takava 6toto tolkova mi davat i vuv hardware firmite ama nikoga ne bih im go dal 6tot 6a go prodavat posle za 10 a ne iskam da se gu6kat bez da sa zaslujili zatva predpo4itam da q dam direktno na nqkoi pi4 za 5 lv:) pak i nqma konkurenciq s tiq 10 lv:)

Link to comment
Share on other sites

mai nikoi ne se interesuva neznam mai vse pak 6te trqbva da go dam na nqkoq firma,no 6te po4akam o6te nqkoi den i togava...

Link to comment
Share on other sites

az sa6to imam connexant, no mai ne e kato tvoq a nqkav drug, oba4e ne mi se 6te da go prodavam. Ako go mahna ot pc-to 6te trqbva da si prekroqvam jicite na telefona 6oto taka slojno sa uvurzani 4e ne moje pove4e. A ne mi se vqrva da struva 5 lv. ne6to te lujat oneq spored men e normalno da e pone 10 lv

Link to comment
Share on other sites

Mi pital sam na dostamesta kazaha 4e nqmalo golqmo tursene i ne mojeli da mi dadat opive4e ot 5 lv.Predpolagam 4e 6a go zemat za 5 ot men i 6a go prodadat za 10 nali trea i te ne6to da pe4elat,a moje i za nov da go prodadat ne gi znam...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...