Jump to content
BulForum.com

Iskam da si kupia koloni(hubavi)!


Recommended Posts

Znachi tusia da si kupia koloni za PC-to,no podchertavam da e neshto naistina sviastno.....znachi v momenta sum si vurzal PC-to kum uredbata,no mi se shte da si pusna i zvuk otzad....demek tursia komplekt koloni!Moje da mi predlojite neshto vashe ili da mi kajete otkude da si zakupia vazmojno nai izgodno.....haresah si edni Sony-ta v Tehnopolis(vidiaha mi se dosta stabilni(t.e. tejechki,koeto za men znachi kachestvo)...modelite biaha 2 edinia e 55lv a drugia 70 i neshto....ako niakoi znae dali gi ima i drugade po tunko molia da mi dade informacia!Priemam vsiakakvi vidove predlojenia za koloni,daje moje i za 5.1 sistemi,no pak kazvam da e neshto naistina kachestveno(moje i samodeliki da sa)!Dano uspeia da nameria neshto,koeto da si zaslujava i razbira se da ne e druvce otnosno cena,ako imate neshto podobno predlagaite!Mersi predvaritelno na vsichki otzovali se! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Znachi tusia da si kupia koloni za PC-to,no podchertavam da e neshto naistina sviastno.....znachi v momenta sum si vurzal PC-to kum uredbata,no mi se shte da si pusna i zvuk otzad....demek tursia komplekt koloni!Moje da mi predlojite neshto vashe ili da mi kajete otkude da si zakupia vazmojno nai izgodno.....haresah si edni Sony-ta v Tehnopolis(vidiaha mi se dosta stabilni(t.e. tejechki,koeto za men znachi kachestvo)...modelite biaha 2 edinia e 55lv a drugia 70 i neshto....ako niakoi znae dali gi ima i drugade po tunko molia da mi dade informacia!Priemam vsiakakvi vidove predlojenia za koloni,daje moje i za 5.1 sistemi,no pak kazvam da e neshto naistina kachestveno(moje i samodeliki da sa)!Dano uspeia da nameria neshto,koeto da si zaslujava i razbira se da ne e druvce otnosno cena,ako imate neshto podobno predlagaite!Mersi predvaritelno na vsichki otzovali se! :rolleyes:

Провери във магазин МЕЛОДИЯ.Намира се до пешеходнйа мост откъм аптека МАРИЦА.Там има доста голям избор от колони,усилватели,касетофони и т.н. .Разбира се почти всичко е втора употреба но и има доста неща които си заслужават парите.Друго което се сещам е Викиват.Предполагам си проверил там .А доколкото разбирам ти трябват колонки за съраунд и изискванията към тях не са откъм мощност, можеш да провериш и във ТЦМ-а.Успех :)

Link to comment
Share on other sites

Az sam varzal moeto PC kam receiver Yamaha i sam zakachil na nego Jamo koloni. Duni iako, no tozi variant izliza dosta skupo.

Ako resish da vzemesh niakoi usilvatel (receiver) sas mnogo ekstri prigotvi se da se bruknesh dosta dalboko.

Inache vaznoto za edni koloni e kakva im e chestotnata harakteristika. Sirech ot kolko Hz do kolko KHz zvuk vazproizvezdat. Cialata chestotna lenta, koiato chovek moze da chue e ot 20Hz do 20KHz. Ako obache resish da tarsish takiva koloni imai predvid che sa dosta skapi. Saotvetno tezi koloni triabva da budat varzani kam usilvatel (receiver), koito sashto ima takava chestotna harakteristika.

Zavisi, ima dosta varianti, vaprosa nai-chesto opira do finikiiski znaci. :P

Link to comment
Share on other sites

Proveri kak stoi polojenieto s Creative- firma, koqto ot baq vreme se zanimava s audio za PCta. Az sym s Inspare 5100 i sym dovolen. Novite im modeli ... pro4eti za kakvo stava duma!

Ako parite ne sa problem - pomisli za Creative GigaWorks S750 vyrzani na Audigy2 ZS.

Ako ima6 vreme pro4eti tova i tova revu

Link to comment
Share on other sites

Ako si navit da dade6 pove4e pari si nameri Luxeon!!!Za men te sa nai qkite.

 

 

 

Az sam s Luxeon LX 602 koito sa nai malkite na tazi firma.Mnogo sam dovolen ot tqh.Imat mnogo zdvavi modeli s bass kasi i ne sa 4ak mnogo skapi. :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...