Jump to content
BulForum.com

Малък проблем с extend и clone дисплей


host

Recommended Posts

Та видеото ми е 9600GT на NV имам си телевизорче ама не е HD, и си имам и безжична връзка към телевизрочето( с аудио и видео ).Обаче като дам clone на дисплея и ми пада максималната резолюция на LCD-то на 1024*768 - колкото е макс-а при CRT-то( TV ).Когато дам extend този проблем го няма, НО не знам как да си пускам бидейки на монитора приложения, които да се виждат само в продължението на дисплея в ляво, т.е. на телевизора?!

 

Благодаря ви предварително за помоща.

Link to comment
Share on other sites

Значи промяната на резолюцията при клониране на монитора е абсолютно нормално, защото телевизора не може да възпроизведе толкова пиксели и картината се преоразмерява до такава, каквато и двата монитора/TV могат да възпроизвеждат ... аз лично съм свикнал с това :)

За второто при "издължаването" на монитора и аз не знам как да стане пускането директно на втория монитор/ТВ, но вместо това като пусна приложението просто го местя на втория и то си отива на мястото - не е чак толкова сложно или да отнема време :P :D

Link to comment
Share on other sites

Ама просто го изместваш в ляво с мишката докато го махне от монитора и то си отива само на ТВ-то ли( осъразмерено )?

Link to comment
Share on other sites

Ама просто го изместваш в ляво с мишката докато го махне от монитора и то си отива само на ТВ-то ли( осъразмерено )?

да просто го драгвам с мишката до втория монитор и то си застава там :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...