Jump to content
BulForum.com

Проблем с лаптопа ми


adibas

Recommended Posts

Здравейте! В събота си купих едно лаптопче Fujitsu Siemens и понеже до сега съм използвал само десктопи, имам следния проблем. Когато лапотпа се установи в Stand By Mode и после, когато пожелая да го включа, натискам си бутона вкл/изкл., и се чува как харддиска се завърта, светкат индикаторите, но монитора не тръгва! Много кофти. Може да е от някоя настройка. По принцип е нагласен като затворя капака и да изпадне в Stand By, после като го отворя и автоматично се вкючва харда, но уви не се пуска монитора. За да се оправя трябва да задържа бутона за вкл/изкл., за да се изключи машинката, след което пак да я пусна и да си работя - а това е супер тъпо! На мен Stand By-а ми е важен, а така не мога да го използвам, в упътването на компа (то е на pdf) този проблем е маркиран в раздела Troubleshooting, но дадените решения на проблема, реално не го решават :( и така...ако някой от Вас може да помогне да пише.

Предварително благодаря на всички, които дори само са се замислили по моя проблем!

Лека вечер и честит празник на всички студенти! :punk

Link to comment
Share on other sites

От power managment, ако не се лъжа, има настройки за поведението на компютъра при затваряне на капака. Можеш да пробваш дали го настроиш да изпада в "Hybernate". И дали тогава ще се появи този проблем. Или ако е нов - да попиташ във фирмения сервиз.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...