Jump to content
BulForum.com

Data кабел за Siemens c 45


Recommended Posts

Има ли някой, който продава такъв кабел?

Moga da ti kaja kak da si go napravish sam :)

Link to comment
Share on other sites

ми не вярвам да мога сам да си го направя, вече пробхас с кабела от едно зарядно, ама нищо не стана :) Те верно че са различни, но нали все пак пробвах...

на все пак козвай, може и да стане нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

ми не вярвам да мога сам да си го направя, вече пробхас с кабела от едно зарядно, ама нищо не стана :) Те верно че са различни, но нали все пак пробвах...

на все пак козвай, може и да стане нещо  ;)

Siemens A/C/S/M/SL 2x,3x,4x

1 masa

2 masa

3 +Vcc (Charg. voltage)

4 free

5 Tx

6 Rx

7 free

8 masa hands free

9 mic

10 temp batery

11 free

12 speaker

 

shema na samia kabel .USPEH :)

Link to comment
Share on other sites

уф ще излъжа ако кажа че това ми говори нещо :)

все пак имам познати от тета та 6те им дам схемата да вида кво може да се направи по въпроса

все пак би ли ми казал какви части ще ми трябват за да сглобя подобно нещо и откъде да намеря тези части?

Link to comment
Share on other sites

уф ще излъжа ако кажа че това ми говори нещо :)

все пак имам познати от тета та  6те им дам схемата да вида кво може да се направи по въпроса

все пак би ли ми казал какви части ще ми трябват за да сглобя подобно нещо и откъде да намеря тези части?

Покажи им схемата. Ще разберат какво им трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Покажи им схемата. Ще разберат какво им трябва :)

Много си прав даже. __smirnoff__ та на кои от тет-а ша се обадиш? Я по-добре си зимаи готов щот нит на мен нит на Сакето ша му се занимава, а пък Атанас и да иска не може :P

Link to comment
Share on other sites

Много си прав даже. __smirnoff__ та на кои от тет-а ша се обадиш? Я по-добре си зимаи готов щот нит на мен нит на Сакето ша му се занимава, а пък Атанас и да иска не може :P

чефо, лесов, гибона, велиана, татяна, любо, модев, сливата, бозата, аирана, бирата и още други ама не се сещам сега :)

Link to comment
Share on other sites

през усб ли е щото в халите има един за 12 лева ама не е за усб а за някъв друг порт

Най вероятно е да е RS232 :) (com port)

 

.....крушата,аиряна,мастиката,водката,капи портокал... или които и да е там ще ти го събере за 15минути ...Все пак говорим за една ИС и 5-6 допълнителни елемента :)

Link to comment
Share on other sites

Най вероятно е да е RS232 :) (com port)

 

.....крушата,аиряна,мастиката,водката,капи портокал... или които и да е там ще ти го събере за 15минути ...Все пак говорим за една ИС и 5-6 допълнителни елемента :)

 

Крушата, аиряна, мастиката, водката,капи портокала... ги познавам много по-добре от __smirnoff__ и никой от тях няма да може да го направи освен аз и сакето, но нй нещем :P

 

П.С. __smitnoff__ стига си се циганил за 3-4лв, впетък нема да ядеш шкембе чорба с бира и си готов :P

Link to comment
Share on other sites

samkijot ако си навит на 9-10 лева го взимам

edit: neska si vurvqh po kapitan rai4o i vidqh budka za gsm aksesoari. Tam kabel e 10 lv nov taka 4e se otkazvam ot pokupkata, osven ako ima predlojenie za po-malko pari :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...