Jump to content
BulForum.com

Купувам бас каса


Recommended Posts

Ами това е :) може да предлагате тук или на лично, но предпочитам тук. Имам усилвател, който поддържа 200 вата, тъй че около този ватаж. Благодаря за вниманието :) Цената да е около 100-на лева.

Link to comment
Share on other sites

eto edna , ako ti var6i rabota

inimki

govoritelite sa navivani, i spokoino 6a si izdarjat tazi mo6nost. magnita e gojlam s ohladitel, kasata e fabri4na i mnoooogo teji, bssovete sa6to, 10" sa. kasata e s naklon na ednata stena za da moje da se postavi platno zad sedalkata i da opre v oblegalkata, taka zaema po malko mjasto i stava po- stabilna. ima si dupki za bas reflektor. trjabva6e da ja oblepja s vata vatre ama i taka ne ostana vreme, 4e prodadoh kolata predi da ja montiram

ako ima6 interes cenata e 150 lv.

Link to comment
Share on other sites

12-инчова, цилиндрична, фабрична, съвсем обикновена, с решетка отпред. Мисля, че няма някакви забелязващи се следи от употреба. Нямам снимки. Свиреше ми в багажника около 5-6 месеца именно на 200 ватово стъпало.

60 лева.

Link to comment
Share on other sites

Ами писал съм, че нямам снимки. А даже и да отида до гаража за да я снимам, пак няма да получиш представа за това как свири и дали ти върши работа! Ако си виждал 12-инчова цилиндрична каса (туба) с говорител от едната страна и басрефлекс от другата, черна, обвита с вата (мокет или там с каквото се обвиват фабрично касите), значи си виждал и тази. Няма нищо по което да се отличава. Няма следи от повреди. Като изключим прахуляка, който е събрала от седенето, може да се каже, че е като нова. Връзваш я на стъпалото и ако ти харесва я отнасяш. Не знам какво повече да предложа.

Link to comment
Share on other sites

Ами това е :) може да предлагате тук или на лично, но предпочитам тук. Имам усилвател, който поддържа 200 вата, тъй че около този ватаж. Благодаря за вниманието :) Цената да е около 100-на лева.

200 wat ..а модел да кажеш ???? Дай марка и модел и можеш да получиш доста по-изчерпателен и точен отговор. 200 вата ама на 4 ома или на 2 ома ...може пък да е на 1 ом ;) ?????? На бридж...на канал.......какви 200 вата ? Ако споделиш и поне какви предпазители има"оригиналните" можеш и сам да сметнеш колко вата е " за омажа после".

 

П.П.

"ватаж" ?????

Родна реч омайна сладка.......... :lol: :lol:

 

 

Опса.От бързане забравих да влезна със моя акаунт . batko32 съм

Link to comment
Share on other sites

Горното мнение си е мое.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...