Jump to content
BulForum.com

Moje li da mi dadete suvet


Recommended Posts

Moje li nqkoi da mi kaje otkude moga da namerq :

-vunshna i vutreshna guma za kolelo

-katinar[padlock] ili kvoto tam za kolelo

-Predstavitelen magazin na Samsung[i po-to4no-edna lampa za hladilnika]

blagodarq predvaritelno :)

.... i ako mojete da kajete i na kakva cena...she e perfectno... :woot

Link to comment
Share on other sites

http://www.kkelectronics.com/ - Tehnopolis са генерален вносител на Samsung, може там да питаш

 

а пък за колелото - магазините за велосипеди за които се сещам сега са :

бул. Руски - до колелото на гарата

бул. Руски - кръстовището с Данаил Николаев

срещу училище Алеко Константинов

ул. Победа - продължението на бул. Руски от другата страна на Марица, срещу автобусната спирка до хотел Санкт Петербург, до магазин Конрад

Link to comment
Share on other sites

Да ти отговоря само за колелото ... първо трябва да си наясно какво търсиш и с колко лева си готов да се разделиш за гумата. Какво търсиш = какво колело караш. За 10 лева можеш да си вземеш евтина външна и вътрешна гума .... Кенда не са зле ... продават ги навсякъде, учудващо е как продават и колела от по 400-500 лева с тези гуми. Имам едно магазинче срещу пожарната. Там продават много сносни чешки гуми Рубена мисля че бяха .. имам две такива .. много са меки обаче ... иначе ... са добри що годе. В магазинчето на кръстовището на Руски с Данаил Николаев продават и доста скъпички гуми. Ако наистина искаш да караш с нещо по специално което не се намира в Пловдив .. виж това .. но по принцип ако нещо марково и скъпо го няма в онзи магазин .. значи го няма никъде в града. Ако ти се свидят пари .. мога да ти дам моите старите гуми 26' за MTB. Keнда са на три месеца .. стават за каране де ... само трябва да можеш да си ги смениш ... ако ми кажеш къде живееш, ще ти кажа и къде ти е най-близкия веломагазин.

Link to comment
Share on other sites

moje i da ma nakajat za tva vklu4vane oba4e iskam da otbeleja 4e tazi 4ast ot foruma e za buy sell na hardware...

koleloto kam tqh li spada?w

ЕЕЕеееее не е така бе човек.Виж колко други обяви имаше.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...