Jump to content
BulForum.com

Проблем с LCD TV Philips


xXx

Recommended Posts

Момчета работата е следната...както си гледах TV и реших да превключа канала изведнъж екрана изгасна за няколко секунди и изчезнаха програмите.После като натиснах на първи канал ми излезна Boomerang (по принцип там ми е Канал1) ,а на 21 където е Discovery ми излезна СКАТ.Изключих телевизора от дистанционното и когато го пуснах отново вече дистанционното не ще да бачка и в горния десен ъгъл има едно черно квадратче,в което с червени букви пише cT...КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ Е ТОВА и как да го оправя?!

 

П.П. http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09042875 ето го ТВ-то :angry:

Link to comment
Share on other sites

Да не би кабелният ти доставчик да е променил честотите на излъчване и затова да ти са се разместили каналите... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Пуснах нов Auto Store на каналите,но въпросния cF си остава и не ще да ми бачка дистанционното :angry: ?? Някъкви идеи от какво може да е този cF?

 

П.П.Май май ще трябва да ходя в сервиза :angry1 .Елате да видите как се вкарва 42'' телевизор в малка Ланчия :cry

Link to comment
Share on other sites

Пуснах нов Auto Store на каналите,но въпросния cF си остава и не ще да ми бачка дистанционното :angry: ?? Някъкви идеи от какво може да е този cF?

 

П.П.Май май ще трябва да ходя в сервиза :angry1 .Елате да видите как се вкарва 42'' телевизор в малка Ланчия :cry

Сигурно трудно ....

не можеш ли да се обадиш до сервиза да ги питаш кво могат да ти кажат ... защото проблема може да е лесен за отстраняване с някой друг бутон ... а ако ли не най-добре на сервизчето ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...