Jump to content
BulForum.com

Купувам Gamepad


Recommended Posts

НП , знам че става с клавиатурката, аз и сега така го играя, но съм решил да си угодя малко и да си взема джоистиче да му се порадвам както трябва... пък по нататък и по хубава видео карта че да подкарам 4ката :)

Link to comment
Share on other sites

Ако до към 20 лева те устройва скоро видях в Multiramata Speed Link SL-6530 аз имам такъв от няколко години и много съм доволен колко игра и колко удари е видял само той си знае и нищо му няма

Link to comment
Share on other sites

Имам ги такива в магазина за по 15 кинта.Ако искаш заповядай :) Няма да правя реклами тука,но ако решиш удари ми едно лично :punk

Link to comment
Share on other sites

НП , знам че става с клавиатурката, аз и сега така го играя, но съм решил да си угодя малко и да си взема джоистиче да му се порадвам както трябва... пък по нататък и по хубава видео карта че да подкарам 4ката :)

 

Ако купуваш пад за Devil May Cry 3, е хубаво да знаеш че изборът ти е ограничен до Logitech и X-BOX 360. В играта има гаден бъг който разменя функциите на двата аналога при всички останали падове. Има някакъв пач, който трябва да оправя бъга, но не разчитай много на него. Както и на програми като Joy2Key, при които е все едно играеш с клавиатурата. Това се отнася за РС версията, ако играеш с емулатор за PS2 вероятно няма значение какво ще купиш.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...