Jump to content
BulForum.com

Търг за HTC Touch 3450


Recommended Posts

Търг за HTC Touch 3450

 

HTC_touch2.jpg

 

Телефона е в добро състояние. Има следи от употреба както и една драскотина на дисплея, но нищо фрапиращо.

 

Продава се в комплект с :

 

- допълнителен стилис (писалка)

- оригинално зарядно (UK стандарт)

- оригинална батерия

- оригинален калъф

- кутия

- книжка

- дата кабел

- слушалки от Сони-Ериксон с Преходник

 

Телефона е с лого на T-Mobile, работи с всички оператори, инсталиран Windows Mobile 6.1 Onix (като на Diamond) с много екстри

WiFi, TouchFlo,... донесен от Англия и няма гаранция

 

Екрана не е много чувствителен като се натиска по него с писалката. Когато се натиска с пръсти работи без проблемно, но с писаклата реагира малко по-трудно

 

начална цена : 100лв.

стъпка : 10 лв.

блиц цена : 260лв.

край на търга : 01.12.2008 20:30

 

 

morimoto не се обади, така че телефона е отново в продажба

цена 200 лв.

Link to comment
Share on other sites

GPS - няма , дал съм модел може да се провери какво има и какво не

 

за Nokia-та ще питам и ще ти пиша, защото не е мой а ми го оставиха да го продавам

 

Edit: Говорих с човека, не го интересуват бартери защото си е взел нов телефон. Причината за продажбата е, че трудно се оправя с тъч скрина. Миналата вечер го пуснах и си поиграх и разбирам защо не се справя: Екрана не е много чувствителен като се натиска по него с писалката. Когато натискам с пръсти работи без проблемно, но с писаклата реагира по-трудно и бавно. Ако някой има желание разбираме се гледа си го тества си го и ако му хареса се разбираме.

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах на колко време е телефона и както каза предишния съформуник, колко време държи батерията горе долу. А и дай телефонче за връзка, няма ли да е по лесно евентуално, ако някой реши да го вземе? Иначе съм навит да го погледна, но към края на другата седмица, ако никой още не го е взел.

Link to comment
Share on other sites

Батерията кара според зависи с какво го натоварваш

 

около 6-8 часа ако е пуснато WiFi-to и е закачено

около 3 дена ако пускаш WiFi-to 1-2 пъти на ден за по 5 мин. да си обновяваш времето и да си прочетеш пощата.

 

Сами разбирате, че ако цял ден цъкате игрички също бързо ще скапвате батерията.

 

За навигацията - да може, но ще ти трябва GPS примник

 

За телефон за контакти - пращам го на PM на който ми е поискал. diabolik пращам ти го, но както съм писал цената е промоционална до утре сутрин

Link to comment
Share on other sites

Телефона е вече с нов ROM като на HTC Diamond

 

Main_small.jpg

MainJr_small.jpg

 

чувствителността на дисплея е значителни по-добра. Като се има в пред, че интерфейса е с много аминации които са плавни, а не насича и се държи доста добре. Реагира бързо и "мазно"

При желане на купувача може да се преинсталира и с друг Windows и ROM.

 

цената остава не същата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...