Jump to content
BulForum.com

кои оператори в UK кодират телефоните си


samkijot

Recommended Posts

ще поръчам на един френд да ми вземе един телефон от там, но и той не е много наясно с тея хави ... та ако има някой по-запознат, да сподели :)

 

благодаря предварително

 

п.п. разбрах, че Orange и S3 ги кодирват, но за другите не съм наясно

Link to comment
Share on other sites

Влизаш и питаш ! -най-сигурния вариант е това при положение ,че ги купуваш от магазини като phones4u примерно които предлагат всички оператори,иначе ще те отсвирят директно.Без значение от кой оператор е телефона разкодирането е безпроблемно.За N95 ми взеха 5 паунда който е с BB5 кодировка и беше към 3 ! O2 не кодират скъпите телефони и Windows Mobile пръчките....Какъвто и телефон да си купиш разкодирането е много тънко ,освен ако държиш на гаранцията.От по-горе посочения магазин са закупени N73 Music Edition O2,2*LG Chocolate (коледна промоция) T-Mobile,SE K800i Vodafone,Samsung Armani не помня вече на кой беше и всичките разкодирани като момчето в магазина изрично ми гарантира затова ;)

Link to comment
Share on other sites

последно? :unsure:

 

.. и говоря за pre-pay телефони, а не такива с договор.

Приятеля ти отива в Carphone Warehouse.Това е най-голямата верига за мобилни телефони.Телефоните в секция Pay As You Go са без договор.Избира си телефон,който получава с някаква карта на един от операторите,без значение каква.Трябва само да каже,че иска телефона разкодиран - Unlocked.Това е. :D

Link to comment
Share on other sites

Приятеля ти отива в Carphone Warehouse.Това е най-голямата верига за мобилни телефони.Телефоните в секция Pay As You Go са без договор.Избира си телефон,който получава с някаква карта на един от операторите,без значение каква.Трябва само да каже,че иска телефона разкодиран - Unlocked.Това е. :D

а бе, той точно този сайт ми даде да си избера, ама нещо моделите там на pre-pay много малко ... :unsure:

освен това е ходил (не знам обаче дали точно там) и е имало точно това, което аз го искам като модел, ама в друга разцветка :lol:

между другото цените там на повечето модели са по-скъпи отколкото тук :wacko:

насочил съм се към K770, ама кафяв, докато той ми предлага да ми вземе k800, ама мноо обемист тоя бре ... освен това е и с джойстик

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...