Jump to content
BulForum.com

Купувам дъно


Recommended Posts

А бе 55лв. - хубаво, ама каква марка? Да не е някой ACORP, че ги мразя отвсякъде :angry1 И искам да видя предложенията, защото цената зависи от марката и модела - и 50 ще дам, ако си заслужава. :)

Link to comment
Share on other sites

Markata e PC CHIPS [ili SYTAX - tova e staroto ime na firmata].

S takova MB sum i az v momenta i sum mnogo dovolen vij nqkoy ot specifikaciite mu v Signaturata mi.

 

 

EDIT: Da ne zabravq da ti kaje 4e MB-to ima Int. SB na C-Media 4 kanalen i Int LAN na VIA.

Link to comment
Share on other sites

Търся дъно - Socket A, 100/133 FSB, SDRAM, AGP. Без претенции за звук и LAN.

Давайте оферти.

Napravo si kupi novo . K7S8x struva kum 40$ kraina cena.E....davash 60Lv ama e novo ima vgraden LAN RTL8139 i vgradeno audio CMI 8397 6ch ima i 2 banki za DDR 266/333/400 a i si ima 24meseca garancia

Link to comment
Share on other sites

к7s8x e повече от дъно :)

и има 3 слота за РАМ ;)

само че на моето му е гаден саунд-а

иначе е мноо стабилно! :punk

Link to comment
Share on other sites

Добре, ама аз имам 6CH - звукова карта + LAN карта - все ми е тая за вградения LAN и звук :P И освен това като си взема дъно за DDR какво да правя с 512MB SDRAM? Пък на Duron 750MHz и да му сложа DDR не знам дали ще има разлика...

За ASRock знам, че са добри (качество/цена), но за PCChips нямам никаква идея :blink:

Link to comment
Share on other sites

Za PCChips az pone do momenta nqmam zabelejki ima dobri funkcii za CLOCK i vsi4ko mu e to4no puk i za takuf CPU kvo mu se 4udi6 tolkova. Na tva MB moje da se sloji CPU 2400 taka 4e za v bade6te nqma ti e problem Upgrade-a.

Link to comment
Share on other sites

Добре, ама аз имам 6CH - звукова карта + LAN карта - все ми е тая за вградения LAN и звук  :P  И освен това като си взема дъно за DDR какво да правя с 512MB SDRAM? Пък на Duron 750MHz и да му сложа DDR не знам дали ще има разлика...

За ASRock знам, че са добри (качество/цена), но за PCChips нямам никаква идея :blink:

Абе имам едно дъно което за соц А и е със СДРАМ. На сървъра ми е но мога да се разделя с него срещу 35-40Лв.Ако не те бърка че е само до 1Гхз и му смених 4 кондензатора понеже ми се виждаше нестабилна работата може и да се направи сделка.Сега си работи доста по-добре от преди.Ако те интересува.....можеш да драснеш и ПМ :)

Link to comment
Share on other sites

Притеснява ме, че вече веднъж е ремонтирано. Понеже и на мойто старото проблемът беше с кондензаторите, но скоро след това съвсем сдаде багажа. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Притеснява ме, че вече веднъж е ремонтирано. Понеже и на мойто старото проблемът беше с кондензаторите, но скоро след това съвсем сдаде багажа. :wacko:

Избора си напълно твои :) За да не давам грешно впечатление аз казах кое съм сменил (не че неработеше) за мое успокоение :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...