Jump to content
BulForum.com

Problem s TV outa na R9600


Recommended Posts

Zna4i zex si v4era R9600 i sq go vurzax s TV-to i gledam nekvi 4erti mnogo sveji ot roda na "- _ -_- _ _ -" i hodat ot dolu na gore > Bukvite sa edni takiva lilavi nishto ne se vijda a we no comment> Please help 4e " Napravo poludqvam i svqt mi se vurti,zaeto davam ela i proveri" :(

http://play.evrocom.net/dl/incoming/Evil_H...%20Cable%20pic/ tova mi e cabela (bez 13ti nomer snimka 4e ka4ix pica na poda bez da iskam)

Link to comment
Share on other sites

Zna4i zex si v4era R9600 i sq go vurzax s TV-to i gledam nekvi 4erti mnogo sveji ot roda na "- _ -_- _ _ -" i hodat ot dolu na gore > Bukvite sa edni  takiva lilavi nishto ne se vijda a we no comment> Please help 4e " Napravo poludqvam i svqt mi se vurti,zaeto davam ela i proveri" :(

http://play.evrocom.net/dl/incoming/Evil_H...%20Cable%20pic/ tova mi e cabela (bez 13ti nomer snimka 4e ka4ix pica na poda bez da iskam)

http://warez.ru/invision/index.php?showtopic=5734

Link to comment
Share on other sites

Izvadi kabelnata ot televizora i kazi kak e bez nego kachestvoto.

ami prosto 1 golqma 4erta se maxna i sq pak ima e tiq malkite " -_ _ - -- - _" >>>

Help 4e dadox 240 leva za taq karta a tv outa i qvno sux >

btw Pal sam si go napravil : PAL B

Link to comment
Share on other sites

Tursi ot nqkoi originalen kabel, samo ot tova shte e. Samo tova ti kuca v cqlata shema. Tv-out ti e mn po-dobar ot tozi na starata ti karta, samo deto nqmash fizi4eskata vazmojnost da go polzvash kato horata, zaradi kabela. Tova e moeto mnenie po vaprosa ;)

Link to comment
Share on other sites

Tursi ot nqkoi originalen kabel, samo ot tova shte e. Samo tova ti kuca v cqlata shema. Tv-out ti e mn po-dobar ot tozi na starata ti karta, samo deto nqmash fizi4eskata vazmojnost da go polzvash kato horata, zaradi kabela. Tova e moeto mnenie po vaprosa  ;)

Ot kade da zema originalen kabel be 4ovek >Dai tvoq na zaem pone da probvam raboti li ne samo si davam parite >:)

Link to comment
Share on other sites

гледам че кабела на s-video ти е тънък черен. начи освен ако снимката не лъже и е този за който се сещам проблема е по-скоро една черга на около 45 градуса дет са движи нон стоп по екрана. причината е че тоя кабел не го бива за повече от 3-4 метра

Link to comment
Share on other sites

гледам че кабела на s-video ти е тънък черен. начи освен ако снимката не лъже и е този за който се сещам проблема е по-скоро една черга на около 45 градуса дет са движи нон стоп по екрана. причината е че тоя кабел не го бива за повече от 3-4 метра

Mdaaa mai si mnogo prav.Az izobshto neotbeliazah tozi fakt. BTW sys moiata Vcard MX440128Mb mi dadoha takyv kabel S-video 4/S-video 7 => chinch 1m + S-video 4 =>chinch prehodnik (10sm) +DVI=>VGA15 prehodnici .Ot chincha do TV-to sym pusnal coacsial cable 18m i niamam problemi.Shte probvam sys po-dylgia kabel za da vidia dali i pri men shte dava takiva problemi :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...