Jump to content
BulForum.com

Джанти: EV-R vs Mugello


INCINERATOR

Кои джанти стоят по-добре?  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Хубави са джантите на мен ми харесват и добре й пасват на колата. Само в тоя студ защо си махнал покрива не ми става ясно? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Хубави са джантите на мен ми харесват и добре й пасват на колата. Само в тоя студ защо си махнал покрива не ми става ясно? :)

 

 

Когато е сложен wind deflector-a е все едно дали ще караш с отворен прозорец или таван, даже като е отворен прозореца духа повече ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен са ми странни. :huh: Не мога да кажа грозни, но странни. Аз лично не бих сложил точно тези, но ако теб те кефи всичко се нарежда. :) Да са ти честити! ;)

Link to comment
Share on other sites

Странни, нестранни - най-малкото са оригинални и рядко срещани, а и съвсем не стоят зле на каросерията на колата. Честито! :punk

Link to comment
Share on other sites

Когато е сложен wind deflector-a е все едно дали ще караш с отворен прозорец или таван, даже като е отворен прозореца духа повече ;)

 

Какъв отворен прозорец какъв отворен таван, при мен климатика е на 26 и ми духа топличко на краката ми :lol:

 

Edit: днес видях хора по потници на главната... и то в 6:30 вечерта... аз с памучна блуза един лек пуловер и яке (не е дебело но имам и по-тънко от него) и ми беше добре а тези по потници се бяха пуснали на една даже и прозираше и се виджаше че е без сутиен а беше с "големи очи"... гледам и хем ми е интересно хем ме втриса как така не и е студено на тази а не беше единствената...

Link to comment
Share on other sites

Какъв отворен прозорец какъв отворен таван, при мен климатика е на 26 и ми духа топличко на краката ми :lol:

Явно вече при теб възрастта си оказва влияние :lol: Освен това сега вървят разни грипове, добре е да сме на топло :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...