Jump to content
BulForum.com

Питане относно Писта Чешнегирово


pazu

Recommended Posts

Днеска говорихме с едни приятели и разбрах че в Чешнигирово пистата била държана от някакъв мото клуб. Въпроса ми е , някой знае ли кой е тоя клуб че да отидем да си платим там такса едно-друго и да отидем да врътнем един-два драга със старите таратайки :)

Link to comment
Share on other sites

Не е точно по темата, но на мойто село има писта и когато се учех да карам преди повече от 3 години ходихме там с дядо ми и карах на воля. Никой нищо не е дошъл да каже.Верно пистата не е много дълга ама става (по бегли спомени) селото е Конуш. Незнам как стоят нещата сега но невярвам да има промени.

Link to comment
Share on other sites

Тва село го знам , а и за пистата май се сещам . Много добра идея , ще проверя как стоят нещата :)

 

А да питам друго ... вечерно време има ли патрулки на околовръсното на Тракия :lol: ?

Link to comment
Share on other sites

лично аз все още не съм засичал патрулки , иначе е много готино да ръчкаш на околовръстното. може да се засечем някои път. само внимаваи за автобуси :lol:

Link to comment
Share on other sites

Обикновенно няма патрулки,ама има рейсове и други такива дет се рънчат.Тъй,че умната. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

golf 2 бензин > Пежо партнер дизел

Предполагам че ">" значи че Голфа е бил.

малко Офф.

Иначе напоследък (последните 2 седмици) съм забелязал че доста от патрулите вървят по двойки (2 коли 4-ма или 6 полицая) Някаква идея защо така ?

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля , че ще започват акции . Миналата година като започна зимата имаше доста патрули , които обикаляха .

Link to comment
Share on other sites

Бе ай дано станат повече,че всеки си прави каквото си иска...

Града е задръстен с коли,а сега и състезатели...

Като искате да си дърпате колите,трепете се по пистите не в града,където ние сме потърпевши!

Link to comment
Share on other sites

Бе ай дано станат повече,че всеки си прави каквото си иска...

Града е задръстен с коли,а сега и състезатели...

Като искате да си дърпате колите,трепете се по пистите не в града,където ние сме потърпевши!

Най-много мразя излишни коментари ... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...