Jump to content
BulForum.com

Stranen 6um ot pc-to


Recommended Posts

Ot iszestno vreme sym podlojen na ujasna psycho-ataka! Kompiutyryt mi izdava stranni zvuci, podobni na 6tur4e. 4uvat se otdale4 - kato se priblija do pc-to ne se 4uva ni6to, no kato se otdale4a i zapo4vat da se dolavqt tezi zvuci. Mnogo e nervira6to, osobeno prez no6ta. Siguren sym, 4e sa ot pc-to, za6toto gi nqma, kogato go spra. Nqkoi ima li ideq kakvo to4no moje da generira takiva zvuci i kak mogat da se otstranqt. Tova, 4e sym mahnal kapacite moje li da vliqe?

Link to comment
Share on other sites

Otvori Kutiqta i Vi6 slu4ajno vutre da nqma 6tur4e i kato se pribliji6 do PC-to da spira da izdava 6um. :P ;) I Kakto ve4e kazah v drugiq topic po podobna tema :devil spored men ima 2 vuzmojnosti ili da sa ti mngo mrusni Cool-erite ili nqkoj da e trugnal da se razvalq. Zabeleji6 li Otricatelna promqna v ka4estvoto na rabota na PC-to otiva6 na remont da vidi6 koj Cooler ili kvoto e tam ti se e skapalo

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul, ako ne sa ventilatorite, to drugoto neshto, koeto moze da izdava takav zvuk e harda. Opitai da otkacish samo HDD-to i viz dali ste spre da sviri. Ako spre znachi e harda, ako li puk ne, to nai-veroiatno e ventilator.

Link to comment
Share on other sites

направо ми звучи като maxtor най-вероятно 80г

as imam maxtor 80gb i nikakuv zvuk ne vadi... no puk za razlika na tva imam 15gb maxtor deto navaksva i dvata harda + edin ventilator ..

taka 4e problema naistina moje da e ot hard.. shoto te vadat peskliv zvuk

Link to comment
Share on other sites

Mi otvarq6 kutiqta zima6 edin 4uk i mlati6 mlati6 mlati6 i kat se umori6 proverqva6 dali o6te 6umi.Ako da pak povtarq6 procedurata. :) Sega seriozno. I pri men ima6e nqkvo stranno brym4ene ama se okaza 4e e ot fentilatora. Kutiqta ne be6e dobre slojena i se polu4avaha nqkvi gadni vibracii ama sq se oprai.

Link to comment
Share on other sites

dobre we se edno nqma druga tema da pi6ete tam ami trqbva6e da praite nova

 

nqma li koi da q lock-ne taq???

 

men za takova ne6to mi slojiha warn-a vupreki 4e ne sum requestval a sam pital za ime ama NZ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...