Jump to content
BulForum.com

Opel Kadett БУШОНИ


bate_pesho

Recommended Posts

От няколко дена се опитвам да намеря бушона за таблото , защото не свети ...

Нощно време лампичките , които трябва да ми осветяват уредите като скоростометър и др. Разбирам се , че ме разбрахте.Мисля и се надявам да е изгорял някой бушон , но не мога да намеря кой е ? Всичките ги огледах намерих един изгорял , но след смяна се оказа , че е за осветлението на задния номер , но таблото така и не светна ... ?!? Дали самите лампички да са изгоряли или незнам как да го оправя този проблем .... :( ако някой е по запознат да помогне ...

Link to comment
Share on other sites

Ami dano da e bushon, che inache stava ebahti filma. Na stariq Kadett imah problemaciq s bushonite i smenqh nared, shtoto uj izglejdaha zdravi ama se okaza che 3 ot tqh ne bachkaha. Bushonite sa evtini, vzemi si 3-4 komplekta i smenqi vsichko, a ako ne se opravi problema pishi tuka da moe da udarim edno ramo. Imam nqkyv spomen otkyde idvashe zahranvaneto na tabloto ama pak trqbva da pogledna.

Link to comment
Share on other sites

скоростометър

Такова животно няма ! Има километраж .. :lol:

Bushonite sa evtini, vzemi si 3-4 komplekta i smenqi vsichko

И където не ти работи крушка , сменяй и нея , че не знаеш от де може да изкочи ключа за бараката . И крушките са сравнително евтини :)

Link to comment
Share on other sites

Такова животно няма ! Има километраж .. :lol:

 

И където не ти работи крушка , сменяй и нея , че не знаеш от де може да изкочи ключа за бараката . И крушките са сравнително евтини :)

Хахахахаха прав си за километража :) Аве Pazu кво да ти говора тука за няколко дена кво ли не ми изогря :D тая кола направо ми прецака живота и догодина я махам , чееее ..... Баса ми изгоря , таблото ми зигоря , масло почна да ми гори :D:D:D

Иначе сия ще ги пробвам всичките бушони , защото аз смених само 1 , където беше видно изгорял ...

А тези КРУШКИ къде се намират ? Крушките на самото табло ? Трябва да разглобя таблото по някакъв начин предполагам за да ги сменя ....

Но тъпото беше , че в началото изгаснаха дясната страна на таблото 1 - 2 лампички .... и не ми пукаше , защото виждах КИЛОМЕТРАЖА , но сега изгоряха и остналата половина , което ме води до мисълта , че не е от бушона ми и аз незнам откъде вече полудявам .... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Резултат от смяната на бушоните .... НИКАКЪВ .... абе ама има няколко слотчета , където са свободни смисъл няма бушони на тях , но мисля , че те са си по принцип така ... те никога не са били пипани и мисля , че са за съвсем други работи ?!?

Вече незнам как да действам :( Най-много ще карам още 2-3 месеца така и после си купувам новичка ... без това съм го планувал пролетта да купувам друга тая да я пращам на село .... Все пак ако някой има още някакви предложения ще съм му много благодарен .... ;) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Резултат от смяната на бушоните .... НИКАКЪВ .... абе ама има няколко слотчета , където са свободни смисъл няма бушони на тях , но мисля , че те са си по принцип така ... те никога не са били пипани и мисля , че са за съвсем други работи ?!?

Вече незнам как да действам :( Най-много ще карам още 2-3 месеца така и после си купувам новичка ... без това съм го планувал пролетта да купувам друга тая да я пращам на село .... Все пак ако някой има още някакви предложения ще съм му много благодарен .... ;) :)

малко късно пиша по тази тема, но колега лампичките се сменят изключително лесно без никакво разглобяване. За таблото се свалят точно 5 болта и след това си заменяш изгорелите лампички, пък дано проблема не е в по голямо напрежение или такива глупости

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

малко късно пиша по тази тема, но колега лампичките се сменят изключително лесно без никакво разглобяване. За таблото се свалят точно 5 болта и след това си заменяш изгорелите лампички, пък дано проблема не е в по голямо напрежение или такива глупости

Ами късничко пишеш колега , но мерси все пак :) Колата отдавна я замених с новичка , а пък доколкото си спомям закарах колата в сервиз да ми оправят нещо си от множеството проблеми и ми смениха лампичките за 10 лева. Някакви бегли спомени имам , но мерси все пак де :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...