Jump to content
BulForum.com

Питане около Nokia 6230


Ghetto_Freak

Recommended Posts

Брат ми си е взел такъв телефон от Англия и пита колко пари е едно разкодирване тук на тази машинка? Я кажете колко и къде може да се разкодира.

Link to comment
Share on other sites

Брат ми си е взел такъв телефон от Англия и пита колко пари е едно разкодирване тук на тази машинка? Я кажете колко и къде може да се разкодира.

 

Ако става дума за този тел:

nokia_6230_graphit.jpg

 

Вероятността да се намери подобен в БГ на цена под 30лв е голяма - остава нови панели и си в бизнеса, разкодирането има шанс да е по-скъпо :)

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми цена, недей така да налучкваш. Телефона е нов. Просто ми каза да питам :)

дали там или тук ще се разкодира :)

Link to comment
Share on other sites

На скоро един приятел си разкодира такъв за 20 лв. някъде на Руски. Цената варира там някъде. Все пак той е от старите модели и няма такава защита като новите. Мини по магазините там и питай :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В Англия разкодирането на BB5 телефон започва от 5 паунда нагоре според магазина или лафката където го носиш ;).Тая нокиа даже май не е ББ5 кодирана и може с/у 2-3 кинта да си поръча кода онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Ами брат ми каза, че е дал 2 лири за телефона и 4 за разкодирване. Телефона вика, че е чисто нов и е доволен. Ползва си го там. Само катра трябва да закупя от тука ама зор работа. Оферти да имате :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...