Jump to content
BulForum.com

Ima li hora koito uchat v durvoto ??


Recommended Posts

не искам да обиждам никого но имам въпрос: как ученик на дървото е успял да си включи нет, а пък и да работи в него? (за по-недосетливите обяснявам: съмнявам се че представителите на това училище имат достатъчно мозък в главата за да извършат тази сложна процедура)

Link to comment
Share on other sites

не искам да обиждам никого но имам въпрос: как ученик на дървото е успял да си включи нет, а пък и да работи в него? (за по-недосетливите обяснявам: съмнявам се че представителите на това училище имат достатъчно мозък в главата за да извършат тази сложна процедура)

Вие ще ме разбиете бе хора :D :D :D :D :D :evil :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

не искам да обиждам никого но имам въпрос: как ученик на дървото е успял да си включи нет, а пък и да работи в него? (за по-недосетливите обяснявам: съмнявам се че представителите на това училище имат достатъчно мозък в главата за да извършат тази сложна процедура)

Nesam ot dyrvoto, no poznavam hora koito sa ot tam(sashto i DMX) i smqtam che si mnogo dosetliv. Izobshto ne e taka garantiram ti!!! I smqtam che trqbva po-dobre da prochetesh forum rules. Ako si ot nedosetlivite - gledai procheti zabranite, v koito pishe che ne trqbva da se obijdat userite. Ne smqtam che trqbvashe da kazvash tova koeto kaza, i tova "не искам да обиждам никого" mislq che vyobshte ne taka. Ako gresha popravi me!!!

Link to comment
Share on other sites

Shte ispolzvam obrushtenieto ЗУРЛЬО(koeto idva ot mucunke).Neznam kude uchish no v tvoi interes e da ne razbiram za da ne pokaja toplite si chustva(moje bi dori prekaleno topli)Neznak kakuv e problema ti no moq e da namerq kolko choveka ot moeto daskalo sa tuka i polvat evrocom.net

A shto se otdnasq za moq koeficient na intelegentnost ako iskash mojesh da si merim ......mozucite puk i muskolite !!!

Za ostanalite prosto se zaribqvam v foruma i naistina mi e lubopitnao dali ima hora ot durvoto tuka

Link to comment
Share on other sites

не искам да обиждам никого но имам въпрос: как ученик на дървото е успял да си включи нет, а пък и да работи в него? (за по-недосетливите обяснявам: съмнявам се че представителите на това училище имат достатъчно мозък в главата за да извършат тази сложна процедура)

Meri si prikazkite :angry1 :angry1 tva da ne e tvoita mahala...edva li imash tolkova golqmo pokritie che da si pozvolqvash podoben ton...duma s 5 bukvi takava.../te prosvetlenite znaqt kakvo znachi/

Link to comment
Share on other sites

баси, майна, вие от бъзик не разбирате!!!! нямам нищо против хората от техникумите. баща ми е завършил ТЕТ-а, трима бивши съученици(мои много добри прители) учат в механотехникума (не знам как му е цялото име), имам познати от ТХВП, ТЕТ, дори 1-2 от дървото. не аз съм измислил това, че хората от такъв тип училища са малоумни. и съм 100% сигурен, че дори този, който го е казал първи не го е мислил. така,че момчета приемете моите искрени извинения, ако съм ви засегнал,но това си беше просто майтап, подобен на думите на karaman, но наистина малко по-груби. да прекалих, извинявам се за тва. някой ден ще ви черпя.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ima li hora ot moeto daskalo lubimo TDVA "Hristo Botev" da se subereme i da se vidime koi sme 

 

dam az dori sam go savarsil :D

kva spe4ialnost si.

 

 

tova daskalo e izvestno s inteligentnite si uchenici 

 

blagodaria sa komplimenta karaman :P :)

 

 

 

ps:sa tesi koito y4at ili ste y4at tam daskali te tam sa gotini pone po spe4alnostite.

makar 4e sa mi trovili i na men jivota. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:D E nai-nakraq maina !!!

Edin "zemlqk" v toq forum. :D Omruzna mi ot TEE MG ili Ezikovite(nishto protiv prosto se custvam sam )

Absoliutno si prav za daskalite !!!

Ama ima edna za koqto sum obeden che shte se setish koqto (kakto se bazikame ne hodi po-zemqta) e ogun i sin plamuk !!!Namira se na 4 etaj v dunoto !!!

Setili se ????

 

 

 

 

Peace man !!!

Link to comment
Share on other sites

Hehe imam priqtel koito u4i v darvoto.Ta toi mi kaza 4e mu prepodava edin ot starite mi daskali-Angel Stoev!Kvo 6a kajete za nego?Mislq 4e e mnoo qk mnoo bazici puska6e edno vreme...(prepodaval mi e ot 5-7 klas)Be6e me izpital za godinata edin pat i imah 5, a za godinata mi ostavi 6 :D

Link to comment
Share on other sites

:D E nai-nakraq maina !!!

Edin "zemlqk" v toq forum. :D Omruzna mi ot TEE MG ili Ezikovite(nishto protiv prosto se custvam sam )

Absoliutno si prav za daskalite !!!

Ama ima edna za koqto sum obeden che shte se setish koqto (kakto se bazikame ne hodi po-zemqta) e ogun i sin plamuk !!!Namira se na 4 etaj v dunoto !!!

Setili se ????

 

 

 

 

Peace man !!!

Mda... 4e kak nema da se setia :P

za nea znam mnogo istorii .samo4e as se otrvah i ne mi prepodavashe tia po vatresna arhetektyra :D .

a hvanali kogato be staria y4itel po matmatika?

 

 

ps:ti si kasmetlia stot se ga ste pod rakovodstvoto na mladata direktorka,as hvanah samo poslednata godina :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

po moe vreme tia kato stana direktor praihme pakosti samo da idem da e vidim

v direktorski kAbinet :P

Golemi hishtnici ste bili i vie we !!! Az inache denq tochno predi vakanciqta bqh v "kosharata" za da davam obqsnenie zashto vchera ne sum bil na daskalo :D

 

 

 

Peace man !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...