Jump to content
BulForum.com

проблем с лаптоп ASUS X51RL


WhitE_GhosT

Recommended Posts

Разполагам с гореспоменатия лаптоп, но забелязах нещо, което поне според мен не би трябвало да го има. В няколко приложения (програми, игри неизискващи голямо количество ресурси) се появява систематично в не голям период от време (не става въпрос за циклене или тактуване, рандом време) хоризонтална линия дебела 15-20 пиксела, която се вижда само миг, в горната половина на екрана на бял фон или по-скоро преобладаващо бял, линията също е бяла (нещо като трепване) линията не се появява на едно единствено място, а си скача няколко реда нагоре няколко реда надолу и е само една в даден момент. :( НЕЗНАЯ КАКВО СТЕ РАЗБРАЛИ ОТ СМАХНАТОТО МИ ПИСАНИЕ, НО МОЛЯ ЗА МНЕНИЯ ПОНЕ. Не желая да отида до фирмата и да им кажа така и така вижте го тва нещо и после да ме гледат на кръв без нищо,защото може да е нещо в настройките или някъде другаде проблема (софтуерен), само се надявам да не е хардуерен, защото ще го бавят сумати време та да се подготвя

Link to comment
Share on other sites

Какъв е refresh rate на монитора?

Освен това сигурен ли си, че драйверите за видеокарта (и монитор) са инсталирани като хората?

 

Опитай се да намериш някаква закономерност при появата на този дефект. Ако нищо друго не помогне - ако ти е гаранционен лаптопа отиди във фирмата, не бива да те притеснява на кръв или на сперма ще те гледат - това им е работа - просто трябва да ги ориентираш кога и как се появява проблема.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...