Jump to content
BulForum.com

Linux & PS3?


Recommended Posts

може ли някой да ми помогне като ми каже дали наистина е възможно да си инсталирам Linux на PS3-тoтo?Защото ми казаха че е възможно и заемало 10ГБ от харда.а и самата операция по инсталирането май не е мн лесна,така че ако някои има опит ще съм му благодарен ако ми помогне

Link to comment
Share on other sites

Знам , че Yellow Dog Linux може да се използва за пс3 , но не съм наясно за какво става въпрос , а ти потърси в сайта за повече информация към това нещо ... дано разбереш дали ще ти върши някаква работа от там .

ЛИНК

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
може ли някой да ми помогне като ми каже дали наистина е възможно да си инсталирам Linux на PS3-тoтo?Защото ми казаха че е възможно и заемало 10ГБ от харда.а и самата операция по инсталирането май не е мн лесна,така че ако някои има опит ще съм му благодарен ако ми помогне

може и ще се изненадаш колко е лесно.. Потърси си ppc версията на убунту,има една дето е за пс3 специално..

 

върви горе долу добре,но понеже пс3 е с нвидиа карта и има ppc процесор,няма да намериш за рсс компилиран драйвер.Вече има петиция по интернет за това,не е зле и ти да се включиш.

 

имаче за интернет,филми, емулатори без 3д- супер си е.Дано имаш хубав телевизор,че на скапаните вади ужасна честота на трептене. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...