Jump to content
BulForum.com

скутерче покупка


zlobil

Recommended Posts

Действително могат да се намерят хиляди скутерчета, които в момента се продават в България на тънки цени, но аз пак искам да се върна към първоначалното желание на zlobil за ретро скутер. Скутерът Honda Shadow или Joker както се е казвал на някои пазари се е правел през 97-98 г. доколкото ми е известно, и сега човек трудно може да си намери читав екземпляр, а да си вземеш скутер произведен преди 2000г (какъвто модел и да е) не е разумно, понеже това са малки моторчета и ресурса не им е толкова голям, и обикновено не ги карат пенсионери, както са всички коли втора ръка продавани у нас :laughing:

 

Затова пак ще кача линкче към скутерчетата, за които писах, че са 100% реплика на Honda Shadow (Joker), аз също съм фен на Шадоу и мога да кажа само добри думи за тях, а и там работи един приятел и често се отбивам и им се кефя:

 

http://www.motopower.eu/?action=view&post=20

Link to comment
Share on other sites

Пък за колелото за 1200 лв само на Пежо бях виждал преди време в представителството някакви модели

Малко извън темата, но моето колело е приблизително 2000лв. вече. В България "Sprint" имат и HQ марка "SPR", които също имат колела за по 3-4К. Така, че 4-5000 за скутер ми се струват съвсем в реда на нещата, освен ако човек не иска нещо, което може да го изостави, било то и в центъра на Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

не съм казал че ще давам 4-5 хиляди лева , повече от 2000лв няма да дам при никви положения , взимам си го да си ходя из квартала , да отида да пия 1 кафе и такива ... ако ми се даваха 4-5 бона щях да дам още малко и да си взема един приличен мотор

намерих една веспа ма чак в дупница дейба.....

Link to comment
Share on other sites

Ясно, не съм разбрал правилно, пак съм чел по диагонал. Не съм наясно със скутерите и не мога да се изкажа, но Априлията има много готин външен вид и поне по този параметър бих избрал нея аз лично.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...