Jump to content
BulForum.com

Nokia N82


sek800

Recommended Posts

Наскоро мисля да си взимам такъв тел.Искам да ви питам има ли някой такъв и как се държи:GPS,Wi-Fi, МР3 и като цяло добре ли работи.А ако някой ми каже и дали може да се качи Гармин подробна карта и да даде линк,ще го черпя една голяма боза. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Наскоро мисля да си взимам такъв тел.Искам да ви питам има ли някой такъв и как се държи:GPS,Wi-Fi, МР3 и като цяло добре ли работи.А ако някой ми каже и дали може да се качи Гармин подробна карта и да даде линк,ще го черпя една голяма боза. :lol:

 

Според мен си заслужава, като се има предвид цената

Link to comment
Share on other sites

Наскоро мисля да си взимам такъв тел.Искам да ви питам има ли някой такъв и как се държи:GPS,Wi-Fi, МР3 и като цяло добре ли работи.А ако някой ми каже и дали може да се качи Гармин подробна карта и да даде линк,ще го черпя една голяма боза. :lol:

Аз имам такъв от половин година ... ползвам навигация на гармин с bg off road map и държа да отбележа, че проблеми съм нямал, wi-fi то си е доволно особено с обръщането на екрана ти дава по обемна картина за браузване, като цяло е бизнес телефон, има всичко което да замести мобилен компютър, камерата прави много добри снимки за телефон, ако искша ще ти пратя снимки с него . Та прати ми на л.с скайпа си да те намеря и ще ти пратя файловете и описание за инсталация на гармина + карта

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...