Jump to content
BulForum.com

Помогнете за морга


BlairProject

Recommended Posts

Здравейте, имам кола за брак, но е с блокирал двигател. Някой може ли да ми каже телефон на морга със собствен транспорт, да доийдат да ми вдигнат кочинката. Е, да дават и някой лев все пак :P Давайте идеи, че само данъци плащам.

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имам кола за брак, но е с блокирал двигател. Някой може ли да ми каже телефон на морга със собствен транспорт, да доийдат да ми вдигнат кочинката. Е, да дават и някой лев все пак :P Давайте идеи, че само данъци плащам.

Благодаря

Незнам телефона на морга, но неможеш ли да викнеш пътна помощ да ти е закара до моргата.За града ще ти излезне 20лв. ?

Link to comment
Share on other sites

Незнам телефона на морга, но неможеш ли да викнеш пътна помощ да ти е закара до моргата.За града ще ти излезне 20лв. ?

25лв за качване, 25 за сваляне и по 3лв на километър. Тва са поне цените дето знам аз :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мне,наскоро един приятел му е караха към един сервиз(в рамките на Пловдив) и му взеха 20лв(може и 25 да е било непомня точно,но беше под 30лв ). Нямаше такива "качване" и "сваляне". Даже автора ако се интересува, вечерта може да поразпитам дали моят познат случайно не си е запазил гсм-а на човека.

 

П.П. Има си мангали, които обикалят с каруците, може и с тях да се пазариш. Като се замисял и паяците може да имат някви такива "услуги" :).

Link to comment
Share on other sites

Пиша ти адресите и телефоните на 2 автоморги. Едната е в с.Крумово и другата е тука в пловдив. Дано ти помогнат:

 

Пловдив с.Крумово, автоморга, сервиз. 03116/2882, 0888225942, 0888773554, http://AVTOMORGA.COM/ ; info@avtomorga.com

 

АВТОМОРГА гр. Пловдив, ул. Карловско шосе, авточасти втора употреба в голямо разнообразие налични 470 автомобила - МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЯ ЗА ВСИЧКИ ЧАСТИ

гр. Пловдив, ул. Карловско шосе, 0888 868618, 032 964199, plamgram@hotmail.bg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...