Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Продават се 4 пакета Microsoft Visual Studio .net Professional (60 Day Trial)

Оригинални серийни номера за триала. 6 диска (3x Visual Studio .net'a и 3x msdn Library)

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече "цялото" ? То това е 6 диска.. 3 е самата програма и 3 диска MSDN Library.. 6 диска е единия пакет, аз имам 4 такива пакета.

Link to comment
Share on other sites

mhmmmm...

Edno takova (samo che ne trial, a pylna licenzirana originalna versiq) spechelih na edin turnir po programirane kato vtora nagrada ot MicroSoft (eh kolko temi puskah za da go prodam:) I ne moga i ne moga da go prodam maa mu stara. Ama mislq che edin pich she mi go zeme za 100 leva (daje moje veche da go e zel). bahti .. to struva nad $1000

Link to comment
Share on other sites

mhmmmm...

Edno takova (samo che ne trial, a pylna licenzirana originalna versiq) spechelih na edin turnir po programirane kato vtora nagrada ot MicroSoft (eh kolko temi puskah za da go prodam:) I ne moga i ne moga da go prodam maa mu stara. Ama mislq che edin pich she mi go zeme za 100 leva (daje moje veche da go e zel). bahti .. to struva nad $1000

аз като видях тази тема и пуснах search за твоята, за да дам линк на Amigo, но попаднах на това

 

последно - ти ли си го спечелил, или JIS :)

Link to comment
Share on other sites

той ама аз като пъсках темата (Широ нямаше НЕТ още) и не ми се обясняваше

бля бля бля кво е станало ;) и съкратих

ПС: уфф то ся ми се наложи :P "сичко се връЪЪща"

ЕДИТ: и това нещо е НЕПРОДАВАЕМО :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...