Jump to content
BulForum.com

Купувам гравирано стъкло


Recommended Posts

Търся някой който може да ми гравира с лазер снимка, но не прости линийки и надписи (защото мога и аз да си ги направя механически), а снимка със светлосенки, може и механично гравиране но човека трябва да може да рисува. Някой ако има предложение по възможност нека го подкрепи със снимка. Благодаря предварително.

P.S. Стъклото е от мен, разполагам със стъкло с дебелина 8mm, изображението което искам да се гравира е от порядъка на

9x13 до към 13x18

Link to comment
Share on other sites

Търся някой който може да ми гравира с лазер снимка, но не прости линийки и надписи (защото мога и аз да си ги направя механически), а снимка със светлосенки, може и механично гравиране но човека трябва да може да рисува. Някой ако има предложение по възможност нека го подкрепи със снимка. Благодаря предварително.

P.S. Стъклото е от мен, разполагам със стъкло с дебелина 8mm, изображението което искам да се гравира е от порядъка на

9x13 до към 13x18

 

Ето ме и мен явно света е малък. Васко отгоре е вероятно мой колега. Ако все пак не стане никъде другаде обади се да пробваме така или иначе. За да имаш представа какво те очаква ще ти пратя как би изглеждала снимката виртуално преди гравиране

 

Сега погледнах пак снимката. Имай предвид че снимка с толкова малка резолюция е крайно неподходяща. Трябва да е поне 3-4Mpx за да може да се обработи правилно. Има специален софтуер които приготвя снимката според материала. обикновено дърво или камък. Но пък ми идва и друга идея че стъклото може първо да се покрие и след това само на места да бъде изпарено което също изглежда ефектно.

Link to comment
Share on other sites

http://www.devlaser.com/company.html

 

твърдят че гравират невъзможното. пробвай ги....

За момента те са ми дали най-големи надежди, очаквам да ми звъннат да отида да видя какво е станало при опитите за направа на светлосенки и евентуално да поръчам, освен ако някой не предложи нещо в скоро време.

Цената която е по силите ми да платя е 20-30 лева

Link to comment
Share on other sites

За момента те са ми дали най-големи надежди, очаквам да ми звъннат да отида да видя какво е станало при опитите за направа на светлосенки и евентуално да поръчам, освен ако някой не предложи нещо в скоро време.

Цената която е по силите ми да платя е 20-30 лева

 

Ако не е проблем прати да видим какво ще излезне когато е готово!

Успех

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Вече е закупено :P

Dev Laser гравираха невъзможното, заложете на тях за своите проекти, те ще ги изпълнят максимално добре.

Заповядайте в офиса на фирмата за да разгледате какво стана с моя проект (имат прототипи при тях), пък може да си харесате да ви направят нещо и на вас :)

П.С. Всички други фирми не пожелаха да се занимаят с индивидуалната уникална поръчка, защото ще се трудят малко повече ако го направят :lol: , отколкото ако имат готов модел по който да правят серийни изделия. Това, че някои казаха че не може да се постигнат светлосенки не е истина, и аз го оборих с Dev Laser, резултатът дори е поразителен колко много светлосенки има.

 

Заключете темата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...