Jump to content
BulForum.com

Избор на памет


carmagedon

Recommended Posts

Изгубих си картата с памет за телефона (за радост беше празна) и сега ми се налага да купувам нова, но се чудя каква марка да избера. Някой има ли впечетления от различните марки, да е чел нещо или да има опит, за да каже плюсове и минуси. По принцип бих си взел каква да е, но съм събрал точно пари и не искам да ги дам за нещо, което да се окаже некачествено.

Link to comment
Share on other sites

Ами... Kingston са си утвърдена марка в паметите, аз преди около седмица си купих MicroSD на Kingston 2 GB за 24 лв, с доживотна (ако мога така да кажа) гаранция. Мисля, че цената е повече от добра, а и доживотната гаранция си е винаги в плюс.

Link to comment
Share on other sites

Ами... Kingston са си утвърдена марка в паметите, аз преди около седмица си купих MicroSD на Kingston 2 GB за 24 лв, с доживотна (ако мога така да кажа) гаранция. Мисля, че цената е повече от добра, а и доживотната гаранция си е винаги в плюс.

За Kingston съм чувал само хубави неща. А колкото до цената - повече от идеална. Кажи от къде си я взе, защото търся абсолютно същата.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам проблем с кингстън 512мб. а другата ми е 1 гига апацер и е безпроблемна.Каквато и да вземеш ще се набуташ или ще извадиш късмет докато живееш в България всико ще ти е на късмет, просто отиваш и вземаш някаква която да ти е по джоба.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...