Jump to content
BulForum.com

медальони за кучета


Recommended Posts

Лазерно изрязване на медальончета за кучета и всякакви подобни такива по ваша идея.

ПРИМЕР

 

цена: 6лв. за бройка, 9лв. за 2бр......

 

 

тел:0877 09 09 72

0886 360 196

 

laserfine@gmail.com

сайт

Link to comment
Share on other sites

Забравих да спомена :blink: , хром-никел 1мм дебело (1.5 ако е само за гравиране) или евентуално месинг (малко по-скъпо излиза)

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме само размерите и начина на захващане, понеже сменям каишка с нагръдник! Даже като се замисля, не знам как може да се сложи на нагръдник!

Link to comment
Share on other sites

Минималния размер е 2.5 см (колкото 1лв. железен) по-малко също може, но няма да се четат буквите много хубаво. Максималния размер е 25 сантиметра :woot

За нагръдник може да го закачиш там където се закача каишката. Незнам точно какъв е нагръдника но си представям, че ако искаш медальона да е отпред то той ще виси на корема?!?

Ако измислиш вариянт може примерно да се направи тясна плочка с две дупки в краищата и да се занити към кожата. Каквато и форма да измислиш за контура или за дупката няма проблеми да се направи.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не мога да измисля как ще стои на нагръдника, може би наистина е най-добре да се "циментира" за него! Ако имаш идеи, давай, може да видиш и нагръдника ако си в Тракия!

Link to comment
Share on other sites

Ами мисля че за ширина е добре, но не знам как да бъде на дължина. Кажи ми цени за тази изработка с различна дължина. Ако може да покажеш снимки на готови изработки и да те питам за облите, двулицеви ли са?

Link to comment
Share on other sites

Може ли самата форма на пластинката да се променя, примерно да има формата на черепче или нещо подобно :? и евентуално да се изкриви малко ?

Link to comment
Share on other sites

Ами мисля че за ширина е добре, но не знам как да бъде на дължина. Кажи ми цени за тази изработка с различна дължина. Ако може да покажеш снимки на готови изработки и да те питам за облите, двулицеви ли са?

Цената е същата като на облите (за 1 - 2 сантиметра по-дълга или къса ), на всичките може да се направи гравировка от двете страни.

Също и формата може да е всякаква и надписите да са прорязани.

За снимки ТУК

Link to comment
Share on other sites

Тъй като се занимаваш с лазерно изрязване, като услуги предлагаш ли и други, като гравиране и в частност ме интересува лазерно гравиране на стъкло на което да се гравира снимка, но не снимка с прости линийки (които мога и аз да си гравирам механически), а снимка примерно на човек, тоест на снимката има светлосенки и следователно различна дълбочина на прогаряне.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ще снимам една такава (от неръжд) и ще я кача утре. Иначе от сребро е малко по-сложно рязането (трудно се реже и се топи) но за гравиране няма проблеми!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Здрасти vassko,правиш ли още от тези медальони,драсни едно ЛС да се уточним. :D

Link to comment
Share on other sites

Интересно. Аз бих искал цени за гравирането. Напоследък имам доста заявки. Къде се намира и как се казва фирмата?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Здрасти искам да поръчам няколко медалиончета, преди ми беше направил много съм доволен благодариа предварително. Пиши ми на ЛС:) Човека е сериозен хора и много добре ги изработва!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
здр.Васко Искам да попитам може ли да е във форма на звезда но със заоблени ръбове?

Може, възможни са всякякви форми и контури, чераеш на корела и изпращаш...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...