Jump to content
BulForum.com

Продавам Нокия Е65 и Нокия N95


Recommended Posts

Ами това е. Продавам тези 2 телефончета. Е65 е на около 5-6 месеца, но някъде съм й потурчил гаранционната карта. На около 110-115 часа разговори е. Почти няма следи от употреба. Батерията кара около 3-4-5 дни, зависи колко се говори. Аз говоря много и кара около 3-4 дни. N95 е почти нова. Няма никакви следи от употреба. Взех я преди около 3 седмици, но е ми е голяма и лятото няма къде да я нося. Донесоха ми я чисто нова от Англия. И двата телефона имат BG меню и са с последния firmware. Работят перфектно с всички оператори. Двете Нокии са пълен комплект с кутийки, книжки, зарядни, книжки с упътване, никога неползвани хендсфрита. N95 има и кабел за TV, чисто ново оригинално калъфче тип "чорап" на Нокия, което съм купувал отделно за 20лв. и още някакви джаджи, които не съм разглеждал дори. Цените са както следва 340лв. за E65 и 600лв. за N95. И двете цени подлежат на коментар при сериозен интерес. Който има интерес да пише в темата или ЛС :)

Link to comment
Share on other sites

Снимки няма как да кача, защото нещо ми се е омазал джама и не разпознава никакви външни устройства. Ако искаш да се разберем да го видиш някъде и тогава да говорим.

 

@e-force - писал съм ти ЛС ;)

Link to comment
Share on other sites

Последни цени N95 550лв. и E65 300лв. Цените не подлежат на коментар и важат до края на месеца. След това темата може да бъде изтрита.

Link to comment
Share on other sites

колега понеже ти е пълна кутията ти пиша тук, Н95 няма гаранция така ли да разбирам?

имам огромен интерес, но при положение че 625лв. е чисто нов с гаранция, просто цената ти е нереална.

поздрави!

 

 

ЕДИТ : http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view...96&sub=shop

Link to comment
Share on other sites

По магазите под 769лв. не може да се намери - поръчай си го от сайта, щом цената те устройва. Писал съм, че цената е без коментар и тя остава такава. Подаръци няма да правя. Толкова по темата!

Link to comment
Share on other sites

вече нямам интерес, купих си на 2месеца с гаранция пълен комплект и 2гб карта за 450.

успех в продажбата ти пожелавам :)

Link to comment
Share on other sites

вече нямам интерес, купих си на 2месеца с гаранция пълен комплект и 2гб карта за 450.

успех в продажбата ти пожелавам :)

 

Честито! Да си го ползваш със здраве! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...