Jump to content
BulForum.com

Prodavam cifrov aparat


Recommended Posts

na4i modela e samsung digimax 130

 

1.3 megapixela .. 6 vida snimki :

 

1280x960 - best

1280x960 - good

1280x960 - poor

 

640x480 - best

640x480 - good

640x480 - poor

 

davam go palen komplet .. kutiq,instrukcia na nqkolko ezika disk sas driveri i software MGI Photovista,usb kabel za pc,kabel za tv out i kupuvana dopalnitelno ot men compact flash karta 64 mb ...

 

perfektno zapazen i rabote6t

tarsa mu okolo 130 leva ...

 

eto i nqkolko linka da go vidite:

http://hardwarecentral.dealtime.com/xPC-Samsung_Digimax_130

http://www.atruereview.com/Digimax130/index.php

 

pitaite ako sam zabravil ne6to ili vi interesuva ..

Link to comment
Share on other sites

Az sum navit da go kupq oba4e kaji za6to go prodava6 ?

Ako moje6 day link kum nqkvi snimki praveni s nego.

 

EDIT: Ima li adapter s nego i kakvi baterii polzva i po kolko izdrurja s tqh ?

Link to comment
Share on other sites

ami prodavam go 6toto iskam da si kupa "po-profesionalen" aparat ako moga taka da go kaja ... smisal 4e iskam ne6to po-po ;] ina4e si raboti idealno ako iska6 da pravi6 snimki sas kompaniq ili ne6to podobno aparata e idealen i sas tazi karta koqt prodavam sas nego moje6 da napravi6 nad 300 snimki sas perfektno ka4estvo na 640x480 ..

 

nqma adapter i e sas 4 baterii AA ... neznam kolko vreme izdarja sas alkalni primerno poneje az go polzvah sas prezarejda6ti baterii i darje6e dosta ... pravil sam okolo 300 snimki i 4ak togava po4vat da svar6vat ... taka 4e si napravi smetkata ..

 

link sas snimki .. ami trqbva da se porazrova malko 6oto az ne sam snimal koi znae kvo sas nego .. teq dni moje i da ka4a ne6to ...

Link to comment
Share on other sites

стахотно качество! аз отдавна имам мерак за такъв апарат ама все не ми стигат парите-за съжаление. само мога да кажа че бих дал 150 кинта(без да му мисля), но unfortunately нямам пари в момента. ако случайно се прецакат нещата и не успееш да го продадеш го края на март пиши ми ЛС, тогава ще мога да купувам. успех

 

и на всичкото отгоре сме от едно даскало!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...