Jump to content
BulForum.com

Samsung e250, java проблем


The AnGeL

Recommended Posts

Имам Samsung SGH-E250. Общо взето всичко си му е наред, освен, че не ми харесва вградения плеър и пробвах да сложа KD Player. Самото приложение тръгва, но изобщо не може да види нито паметта в телефона, нито картата, която съм сложил. Пробвах да сваля файл с Opera Mini (версия 4.1), като ми извади съобщение за грешка, че не засичало памет и не може да запише файла. Сложих и един файлов мениджър, но и при него не потръгна. И за трите програми ме пита дали да дам достъп, преди да се свържат с паметта. Аз естествено им позволявам, но сякаш в самия телефон е забранено на java приложения да се бъркат във файловата система.

По спецификации телефонът поддържа jsr-75 и jsr-135.

Има и още нещо. Като отида на Опции -> Характеристики на дадено приложение, в графа "Разширени" ми пише "untrusted". От настройките, които мога да барникам, съм позволил всякакъв възможен достъп, но това "untrusted" не знам как да променя. Мисля, че там се крие отговора. Някакъв трик сигурно има.

Ще бъда много благодарен ако някой ме просветли малко по въпроса.

 

EDIT:

Получих отговор в един друг форум. Самсунга е със затворена файлова система и затова не ставала работата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...