Jump to content
BulForum.com

Nvidia


Recommended Posts

Ne znam, to ot minalata godina noemvri mesec se govori, 4e nVidia i ATI si podgotvqli 4udovishtata za na4aloto na lqtoto, samo ne mi e qsno dali shte si spazqt obeshtaniqta. Btw dori i da ne pusnat po-evtini modeli, v koeto nqma logika, to nie pak shte namajem poneje cenite na ve4e "ostarqlite" karti shte padnat zna4itelno.

Link to comment
Share on other sites

:) da i az taka mislq a i spored men shte stane kakvo vinagi sled kato izlenzat novite video karti sled nqkolko meseca zapo4vat da im spadat cenite a nie za tiq nqkolko meseca shte suberem po nqkoi drug lev(pone az de za drugite neznam)

az 4akam da izleznat 4e da si kupq shtoto moq GeForce 2 mx 32MB ve4e odurtq :D

Link to comment
Share on other sites

Ами аз от коледа съм се юрнал да купувам и още не съм купил. Като гледам ще дочакам HL2 и Doom3 с моя Radeon9000 128mb VIVO DVI (ако някой се интересува да праща ПМ).

Link to comment
Share on other sites

Shade moq daje ne e vivo, ama vurshi rabota...lqtoto kum uni/uli shte pravq upgrade-a...do togava trqbva i nVidia i ATI da sa izkarali kakvoto imat na pazara taka 4e da moga svobodno da izbiram :)

Btw dotogava moje i ddr2 da vkarat v upotreba...puk i shte vidim testove na athlon64 s xp 64 i tam prescot kak se predstavq...ima kakvo da o4akvame :)

Link to comment
Share on other sites

:) mi prescot shte vadi po visoki rezulati poradi tova 4e nqma oshte programi i zavurshena 64 bitova operacionna sistema za da moje da se vidqt maksimalnite vuzmojnosti na Atlon 64

ina4e sum suglasen 4e lqtoto shte imash izbor tamun shte sa tesvali vsi4kite produkti na pazara a i shte e po4nal spada v cenite(pone taka mislq az)

Link to comment
Share on other sites

Ами то при мен се получава, че се чакам по-хубавото да излезе :) . Купувайте, после препродавайте и пак купувайте. Като купуваш и кеф ти става :P .

Link to comment
Share on other sites

E az taka ili ina4e ne smqtam da si kopuvam novite hi-tech giants...po-skoro nqkoq karta ot middle klasata...kato shte sravnqvam ceni-proizvoditelnost. Btw sledvashtata middle klasa shte e radeon9800 pro i shte se prodava za okolo 250$, samo deto v BG nqma da go prodavat. Do tozi izvod stigam sled kato v germaniq prodavat radeon9700 pro za 220$ nov. T.e. moje ve4e i tam da sa svarshili broikite, no predi mesec vse oshte se namiraha. Vse pak da pod4ertaq, 4e govorq za kraq na lqtoto. Ina4e za na4aloto ne smqtam izobshto da se vturvam da pravq update na tezi ludi ceni.

Link to comment
Share on other sites

E az taka ili ina4e ne smqtam da si kopuvam novite hi-tech giants...po-skoro nqkoq karta ot middle klasata...kato shte sravnqvam ceni-proizvoditelnost. Btw sledvashtata middle klasa shte e radeon9800 pro i shte se prodava za okolo 250$, samo deto v BG nqma da go prodavat. Do tozi izvod stigam sled kato v germaniq prodavat radeon9700 pro za 220$ nov. T.e. moje ve4e i tam da sa svarshili broikite, no predi mesec vse oshte se namiraha. Vse pak da pod4ertaq, 4e govorq za kraq na lqtoto. Ina4e za na4aloto ne smqtam izobshto da se vturvam da pravq update na tezi ludi ceni.

Abe 6te vidi6 4e JALTURITE 6te napravqt ot tezi "po-stari" 4ipove nqkakvi novi karti s novi naimenovaniq na ceni pod 100$.Primer za tova e R9100

Link to comment
Share on other sites

Xa...kakvo iskash da kajesh? 4e 9100 e neshto novo i revolucionno sprqmo 9000? Tva si e absolutna izguzica na nqkoi kompanii, koito puskat daden 4ip na razli4ni 4estoti i go prodavat na horata kato neshto novo...pogledni price listite na ATI nikade nqma radeon 9100, zashtoto prakti4eski takav 4ip nikoga ne e praven ot tqh. I realno poglednato ako neshto stane s kartata ti i tursish poddrujka za 4ipa ti, ot ATI shte ti kajat, 4e poddrujka za takav 4ip ne e imalo i nikoga nqma da imat, poneje ne sushtestvuva. Edinstveno moje da se nadqvash na prepravenite driveri na firmata prodala ti kartata. Btw otsega moga da ti kaja, 4e lower klasata det e pod 100$(kakto i ostanalite klasi) i na nvidia i na ati shte sa s absolutno novi qdra, taka 4e tova deto go kazvash e prosto nemislimo.

Link to comment
Share on other sites

Abe Basten kato 4ete6 ,pone osmislqi malko ne6tata.R9100 e 4ip 8500 - napraven ot jaltite kopeleta na 9100.Nali tova kazvam ,4e tapite jalturi 6te vzemat nqkoi 4ip na R9800 Pro i 6te mu slojat naimenovanie R10100 ili ne6to drugo i 6te go pusnat na pazara kato nova karta.ATI 6te kajat nie nqmame takova 4udo.

E tva imah vpredvid :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...