Jump to content
BulForum.com

Prodavam Cablle Modem motorolaSB4200


Recommended Posts

Той нов е по-евтин ако предложиш разумна цена ще го взема. Има 24 лв за включване не го забравяй!

da we ama nali e samo sluh tfa

nikoi o6te ne e oti6al da vidi verno li e tfa ili ne

demek da ide da se fklu4fa s takaf modem i da mu kajat tfa onva

Link to comment
Share on other sites

Cenata na modema kum 23 fevruary 2004 e 99lv bez DDS

tel. za spravki-63-50-63

P.S.-ako nqkoi iska da se sporazomeem neka mi pishe i ste vidim dali ste se razberem no ne e nachina tova da me lugete... ;)

Да де. Ама за новия модел на Моторола...

Link to comment
Share on other sites

off topic

 

interesno mi e zasto ima hora koito minavat kam LAN , kvo e tva ,ako ne e taina ??? Prez telefon li e ????

 

Vse si misleh che po-dobro ot evrokom net njama

Link to comment
Share on other sites

ама 4200 е по-хубав :)

(поне така ми каза един пич там дето седи в офиса на съпорт-а. каза даже че е най-хъбавия модем)

Link to comment
Share on other sites

за uncap-ване: ДА  :evil

i kakvo moje6 da mu promeni6 nito moje6 da mu povi6i6 skorosta nito ni6to

a dori da predpolojim 4e moje v suporta 6te vidqt grafikata i 6te go blokirat

a ina4e za orbiknovenna rabota i dvata sa ednakvi do predi edin mesec bqh s 4200 a sega sam s 5100 razlika v rabotata nqma samo deto 5100 e po malak po krasiv i e s van6en adapter

Link to comment
Share on other sites

Абе над 70 кинта не е далавера пичове, защото наистина има 24 лв. "такса преместване на точка", знам от опит, защото я платих! Това бяха най-тъпо изразходените ми пари за годината, защото нищо не направиха /не преместиха/ за тях :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Off topic:

Sega da ne pravq na novo topic..tuka mu e mqstoto da kaja che i az prodavam modem Motorola 4200 kupena proletta,prodava se za 70 lv.Ako ima jelaeshti PM please,modema ne e moi,az sam posrednik koito shte pribere 10 lv za sebe si :) Kat vidi zora posrednika i s 5 lv shte se zadovoli :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...