Jump to content
BulForum.com

Tarsq Tonkoloni


Recommended Posts

za 30lv moje da si vzene tova novo(i ne mislq 4e e pi6tqlka) www.luxeonav.com/en/x.1/em82.htm

man 4oveka pita za tonkoloni a ne kolonki az pod tonkoloni razbiram min 2 po 50 i to ne da sa ot nqkva omrqla oredba a naistina tonkoloni zahranvaniu s usilvatel i tnt:)

pogledni harakteristiki kakyv sound misli6 4e 6te izvadi :D

ma vse pak za tolkva pari tolkva B)

Link to comment
Share on other sites

Amigo tiq umrqli gi imam v ka6ti.dosta dobar zvuk vadqt.ako iska6 ela go 4ui,ama pri teb samo laladjiiski istorii ima(6te se seti6 za kakvo ti govorq)

  za 30lv,sa idealni.

za kvo stava na vypros bre man q dai edin pm :D kvi kolonki ima6 prodavat li se ako sa ruski ili eg az sym navit:)))))))

 

Don___ neznam kakvo tyrsi6 ama ako iska6 qk zvuk da budi6 kato mene si4ki ot 9 do 1 q etaj 6e sa ti nujni dosta sredstva:)ako naistina iska6 da vidi6 ne6to istinsko spored mene i spored dr koito razbirat pone malko ot akustika vij v google za cerwin-vega:))))))

Link to comment
Share on other sites

mi da vi kaja nad opredeleni vatove e bezmisleno moite sa 400W v staq 3x4 i prosto ne moga da gi naduq poveche ot edno 60% prosto ne izdurjam taka che ne vi trqbva neshto super moshtno a neshto koeto dobre da izpulva pomeshtenieto , za staq 4x4 spored men 100W sa napulno dostatuchni (za RMS govorim).

Link to comment
Share on other sites

Az prodavam edin ruski "amfiton"  2x150W , oba4e sa sa skusani govoriteli (otstrani , mekata 4ast) , kazaha mi 4e mogat da se opraviat ama ne mi se zanimava. 50 lv i dvete:)

tezi koloni za koito govori6 ne sa 2x150 vata a sa 2 x 50 150 vata e momentnata mo6tnost koqto mogat da ponesat

A ina4e i az preglagam takiva tonkoloni rabote6ti no im iskam 100 leva za dvete

Link to comment
Share on other sites

аз предлагам 2х60 :) трилетови, внесени от германия .. големички .. як бас .. метална решетка отпред .. абе яки са .. ако някой иска -> ПМ :) към 70-80 лева

Link to comment
Share on other sites

аз предлагам 2х60 :) трилетови, внесени от германия .. големички .. як бас .. метална решетка отпред .. абе яки са .. ако някой иска -> ПМ :) към 70-80 лева

kakvi sa bre man kaji marka de B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...