Jump to content
BulForum.com

Колко излиза цялостно пребоядисване?


CyberHill

Recommended Posts

Нещо ме сърбят ръчичките... :)

Мисля да предоядисам молята Делта , имате ли идея колко ще излезе цялостно пребоядисване?

600 - 800 лв ще ме оправят ли?

Държа много на качеството също.

 

В КАТ какво се прави след смяна на цвета ?

Link to comment
Share on other sites

Много зависи от боята и мястото на боядисване.Ако не ти е заминала боята, не се напъвай според мен.По-добре си подари сет джатни или нещо друго за колата.Ако наистина искаш да боядисваш хубаво - 3 слоя боя, 2 слоя безцветно и 2-3 лак.Това си заслужава наистина.Иначе за цени питай чичо Гугъл, той вероятно ще ти изкара нещо конкретно ;)

 

Корекция: Погледнах малко из сайтовете и като гледам под 1000лв за цялата кола няма да ти излезе ама имай предвид, че може да е ефекта по-лош от колкото сегашната ти боя с едно добро пастиране ;) и това за 1000лв въобще не е онова, което аз съм ти препоръчал.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш познати в КАТ и познати бояджии ще ти свършат работа за 800лв. горе-долу.Моята Вектра я боядисаха в същия цвят за 400лв.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш познати в КАТ и познати бояджии ще ти свършат работа за 800лв. горе-долу.Моята Вектра я боядисаха в същия цвят за 400лв.

 

Вчера за тавана на мен ми взеха 280. Кажи го 300 лева. Добре, че не ги давахме ние

Link to comment
Share on other sites

добър бояджия ще вземе към 1000-1400 лева за кола с материалите - говорим за качествено боядисване - без мъгла и подтичане .

преди 4 дни си боядисахме една шкода супер б излезна към 1300 лева

друг пример един приятел си боядиса пежото за 800 лева - доста некачестена работа - на места боята прилича на портокалова кора.

та колкото по-скъпо толкова по-добре

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...