Jump to content
BulForum.com

Машина за рутер


Recommended Posts

За 15лв мога да ти дам това:

IBM 80486 SX/S 25Mhz

8MB RAM

1MB S3 Video Card - Оn Board

'13 Monitor Black-Whte

Keyboard IBM

NO HDD

NO FDD

NO CD-ROM

 

Не съм много сигурен но мисля че можеш да подкараш някъв линукс.

Link to comment
Share on other sites

Ами добре излгежда като за 13 инчово черно бяло мониторче :P . Не сам виждал други от този разред че да имам база за сравнение ,но пък съм виждал доста по зле 14 и 15 инчови цветни. Ако искаш можеш да го видиш и ако ти хареса е твой :tongue

Link to comment
Share on other sites

Защо не си вземеш истински hardware router. Продават се свободно за по 38-40 USD от марката Canyon. Няма да се занимаваш с вентилатори, бръмчене и стари щайги.

Link to comment
Share on other sites

Защо не си вземеш истински hardware router. Продават се свободно за по 38-40 USD от марката Canyon. Няма да се занимаваш с вентилатори, бръмчене  и стари щайги.

Поради ред причини... Ако седна да ги изброявам няма да стигнем до никъде. Този топик не е за това, ако исках да го обсъждам, щях да постна във съвсем различен раздел. Темата е, че се търси PC в посочените параметри. Да не се отклоняваме. Ако няма какво да предложите - не поствайте. |`oTuH, това че даваш 5 лв за мониторчето касае само теб и Ael - на мен ми е излишно като информация и няма абсолютно никаква връзка с темата - използвайте ЛС те са точно за такива случаи.

Надявам се да не се налага пак да изяснявам каква е целта на тоя топик.

 

Приятелю с дългото име... Излишно е да ми обясняваш на мен какво е рутер. Няма да ме впечатлиш с познания. Имаше теми по въпроса в раздел Хардуер - там може да споделяш знанията си. А това, че разделял връзката по равно... Ще си запазя коментара за себе си. Скоро не сте чели май пиннатия топик в раздела Buy/Sell... Отворете го пак и си опреснете представата за тоя раздел.

Link to comment
Share on other sites

Moga da ti predloja 48 RAM za 10 leva. 2*8Mb i 2*16Mb ram

 

Na sto4na gara prodavat i tova:

 

Pentium 166 MHz, MB s.7, 3 PCI, 3 ISA, 3 DIMM, 2 USB, LAN, ATX Compaq Desktop Case  18 лв

Къде е това на Сточна? Не се сещам... В уличките зад Ректората имаше някакви фирмички...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за адреса. Определено ще имам път на там. Ако имат всичко това, което са разписали, и цените подлежат на обсъждане - направо може да сглоби рутер от там човек...

Но търсенето продължава! Ако някой има предложение - да казва.

Link to comment
Share on other sites

.....Но търсенето продължава! Ако някой има предложение - да казва.

Мога да спомогна със P133+MB INTEL chipset +16Mb EDORAM=8Лв.Хммм бих ти предложил и 40Мб ХДД но не го знам да ли бачка.Имам и P100 soc3+MB "не ми се гледа какъв е точния модел"+16Mb EDORAM+CASE =12Лв.

Link to comment
Share on other sites

Ei toia Slavi navsqkyde ima reklamni lica :)

Защо??? Няма лошо. А Слави е готин пич и се радвам , че поне някой успява да се справя с положението. ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

Мога да спомогна със P133+MB INTEL chipset +16Mb EDORAM=8Лв.Хммм бих ти предложил и 40Мб ХДД но не го знам да ли бачка.Имам и P100 soc3+MB "не ми се гледа какъв е точния модел"+16Mb EDORAM+CASE =12Лв.

Отговаряш на телефоните в сайта ти предполагам?! На кой от тях? Или?

Link to comment
Share on other sites

Отговаряш на телефоните в сайта ти предполагам?! На кой от тях? Или?

Имаш ПМ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...