Jump to content
BulForum.com

имам проблем с белтъчините !


DR_BoMBa

Recommended Posts

хора здравейте ! както ве4е разбрахте имам мн. гаден проблем с белтъчините и ми казаха да ги спра ОК спрях ги ! но ми кажете някакав препарат за пока4ване на мускулната маса които не съдържа белтъчини ! има ли такав ? на 18 сам и тренирам здраво но се случи така 4е се прецака организма ми ! или препарат който не е на мле4на или яйча основа :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Още си малък така че строба-не съдържа белтъчини и ще покачиш мускулна маса при това чиста.Щом тренираш здраво може и метан с ретабулил.:D

Ако не те устроива не знам.

Link to comment
Share on other sites

Още си малък така че строба-не съдържа белтъчини и ще покачиш мускулна маса при това чиста.Щом тренираш здраво може и метан с ретабулил.:D

Ако не те устроива не знам.

 

ae bratle ti k`o ma naprai e kaji kreatina aminokiselinite ima li v tqh belta4ini neiskam da umiram :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

А е пич то от тва не се умира 1-вото което е 2-ро в аминокиселините има и то много,за креатина не знам.Ти ако не пиеш химия и неможеш да приемаш белтък по хубаво недеи тренираи.

Link to comment
Share on other sites

Още си малък така че строба-не съдържа белтъчини и ще покачиш мускулна маса при това чиста.Щом тренираш здраво може и метан с ретабулил.:D

Ако не те устроива не знам.

 

 

А е пич то от тва не се умира 1-вото което е 2-ро в аминокиселините има и то много,за креатина не знам.Ти ако не пиеш химия и неможеш да приемаш белтък по хубаво недеи тренираи.

 

 

сега слушай ме внимателно , отиваш до терасата , отваряш вратата , качваш се на парапета и скачаш надолу с главата ........

Link to comment
Share on other sites

Слушайте Zlobil, той винаги дава най компетентни отговори !!!!

И в случая пак е прав.

Дано нямаш предвид че хвърлянето от терасата е компетентно но ти си знаеш иначе за фитнес и тем подобни Злобата е как да го кажа right person :)

Link to comment
Share on other sites

сега слушай ме внимателно , отиваш до терасата , отваряш вратата , качваш се на парапета и скачаш надолу с главата ........

 

ae prato iskam na teb da ti se slu4i da vidi6 k`o e qko :bgrin: kato mi varvi6 mn otvoren :ghost

Link to comment
Share on other sites

по принцип бих ти казал че си доста тъпо парче , ама понеже ще ме накажат няма да го направя ако поне си беше направил труда да прочетеш кой пост съм коментирал щеше да скриеш умствения си потенциал , затва недей кълни ......

Link to comment
Share on other sites

по принцип бих ти казал че си доста тъпо парче , ама понеже ще ме накажат няма да го направя ако поне си беше направил труда да прочетеш кой пост съм коментирал щеше да скриеш умствения си потенциал , затва недей кълни ......

 

раздуй тогава малко пове4е за тва онова ! ако разбира6 разбира се :unsure: :wacko: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Дано нямаш предвид че хвърлянето от терасата е компетентно но ти си знаеш иначе за фитнес и тем подобни Злобата е как да го кажа right person :)

 

Не, точно обратното имам предвид, че за фитнеса Злобил is not the right person !!!!!

Link to comment
Share on other sites

напълно подкрепям , вече дори не тренирам

помня че преди години твърдеше че имаш тяло като гръцки бог , сега всички тръпнем в очакване какъв съвет ще дадеш :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Бре, бре, бре и все пак помниш макар да беше доста отдавна.

В случая съвет немога да дам за съжаление. Но видях какъв съвет си дал на момчето и се сетих ,че ти винаги си давал такива.

Още преди години си пишеше глупости и от тогава нищо не се е променило, само дето имаш към 2000 поста повече.

Link to comment
Share on other sites

Бре, бре, бре и все пак помниш макар да беше доста отдавна.

В случая съвет немога да дам за съжаление. Но видях какъв съвет си дал на момчето и се сетих ,че ти винаги си давал такива.

Още преди години си пишеше глупости и от тогава нищо не се е променило, само дето имаш към 2000 поста повече.

 

както и ти ....... както и сега..... :lol:

 

 

по темата : какво е това заболяване ? я разкажи малко подробности

Link to comment
Share on other sites

AMI LEKARITE MI KAZAHA DA SPRA BELTA4INITE DEMEK SIRENE QICA TVA ONOVA ! TA GUBQ VORMA KAJETE NE6TO ( DOBAVKA ) V KOQTO NQMA BQLTA4INI ILI PONE NESA TOLKOVA MN KATO V PROTEINA ? IMA LI PROTEIN V KOITO NQMA BELTA. MISLQ 4E NQMA :unsure: VIE 6TE KAJETE NE6TO

Link to comment
Share on other sites

:spam:

Кой клас си ? Няма такова писане чесно ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...