Jump to content
BulForum.com

ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ, ФИЛИАЛ ПЛОВДИВ


karaman

Recommended Posts

Da naistina po-rano tuk ama si mislia 4e na drugoto miasto ima po-goliama auditoria (stava vapros za Others), no niama zna4enie. Az da naleia maslo v ogunia :punk

 

E kak da ne gi podkrepia kato az sum 4ast ot toia universitet ve4e 4 godini i sum se opitval ne vednuj da im obiasnia na niakoi ot prepodavatelite 4ast ot tezi neshta, ama nikoi ne vdiava brat4e :wacko: Vseki se misli za velik tam i nikoi ne ti obrushta vnimanie s malki izklu4enia kakto sa kazali horata. Vseki znae vsi4ko ti nishto ne znaesh i kato se opitash da im obiasnish, 4e ne sa pravi otvariat golemi usti, ako mogat da govoriat, 4e pove4eto i tova ne mogat da praviat i niamash shans zashtoto vse edno sporish s televizor :lol:

 

Presen primer: izpit po komputarni mreji, az karam CISCO i za tova ne u4ih mnogo. Prepodavateliat, spomenat tam v spisuka mi kazva sled kato e proveril vsi4ko "Abe vie v CISCO ne u4ite pravilno neshtata :confused " az mu kazvam 4e vse pak tova e svetovno priznat standard taka 4e ne mi se viarva da u4im greshni neshta" i sled tova se po4vat obiasnenia i shturotii kolkoto si iskash

 

Ama stiga sum zanimaval horata s tova, mnogo se radvam 4e e stanalo taka :D

 

EDIT: Godfather ami te utre moje i da ne sa razbrali vse oshte 4e saita im e haknat :zzz

Link to comment
Share on other sites

незнам колко време са го обмисляли това което са написали, но има голяма доза истина в него - наистина ТУ-то изглежда много добре и примамливо отвън, и много зле "отвътре".

лъскава ябълка на витрината, пълна с червеи :)

Link to comment
Share on other sites

Залагам за утре ама след 10 часа даже 11. Така леко преди обяд белким погледнат по случайност и им увиснат чеенетата. Е, освен ако не се разчуе и още рано рано да седнат с треперещи пръсти да оправят. Но мисля че админите са печени, но шефовете им са тъпи, което силно ги демотивира. Имаше дискусия в техния форум едно време, за човека който им поддържа всичко безплатно и той просто един ден поискал малко поне да му се плати, а те му се изсмели - абе див комунизъм е още там май...

Link to comment
Share on other sites

много добре направено идеалка ... ама къде забравихте другаря Сапарев бре момчета ... човека може да ви се разсърди ... аре със здраве :>

Link to comment
Share on other sites

Bravo:) Podkrepqm vi za smelosta. Pak i to kakvo drugo ni ostava - kato v TY edinstveno mai moje da se nau4i 4ovek dobre da igrae q belot, q bridj (kato daje i turniri ima6e organizirani ot prepodavateli v TY). Makar 4e az sam ot "krujoka" kato ni vikat v TY vijdam kak stoqt ne6tata.

I m/y dr ve4e sa se usetili kakvo e stanalo v siteto im, za6toto po nikakwv na4in sega ne moje da se vleze. Qvno ima i dosta "rabotni i ranobudni p4eli4ki" :)

Link to comment
Share on other sites

Трагедията е, че по принцип във всички държавни ВУ положението е подобно :wacko:

Не знам за демотивацията, обаче състоянието на мрежата им е просто трагично :wacko:

Link to comment
Share on other sites

много добре направено идеалка ... ама къде забравихте другаря Сапарев бре момчета ... човека може да ви се разсърди ... аре със здраве :>

Ей да бе, бях го забравил с неговите ринки и котки :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

ама да не ги изброяваме, не са един и двама. Само човек който се е мъчил да научи нещо, а не просто да си звеме диплома, знае какво е там --- безхаберие, незнание .... да не продължавам.... че ще откажа хората, които са решили да се пробват.

Link to comment
Share on other sites

resen primer: izpit po komputarni mreji, az karam CISCO i za tova ne u4ih mnogo. Prepodavateliat, spomenat tam v spisuka mi kazva sled kato e proveril vsi4ko "Abe vie v CISCO ne u4ite pravilno neshtata :confused " az mu kazvam 4e vse pak tova e svetovno priznat standard taka 4e ne mi se viarva da u4im greshni neshta" i sled tova se po4vat obiasnenia i shturotii kolkoto si iskash

Те затова в големите фирми вече никой не гледа дипломите а сертификатите - много по-добре е да имаш CCNA, от колкото диплома от ТУ или ПУ да речем ;)

Link to comment
Share on other sites

Те затова в големите фирми вече никой не гледа дипломите а сертификатите - много по-добре е да имаш CCNA, от колкото диплома от ТУ или ПУ да речем ;)

Mngo si prav i nai me iad 4e ne zavurshvam sega sredno :angry1 , zashtoto izobshto niamashe da vlizam nikude vishe da karam. 1-2 godini po kursove i shtiah da znaia mnogo pove4e neshta ot kolkoto sega. I sega kakvo shte zavursha jivot i zdrave tazi godina TU i pak shte triabva sigurno da karam niakakvi kursove zashtoto v TU e tragedia, vpro4em na vsiakude e taka i ne 4e bazite sa zle, v momenta ia poopraviha bazata ami prosto lipsva jelanie na horata da te nau4at, a i ne znaiat kak da go napraviat niakoi

Vse pak rezila im traia malko naistina, triabvashe pone den dva da sedi v tova polojenie, ama naistina ima hora koito razbirat neshtata, no ne im se dava vuzmojnost da gi pokajat v tu...tova e loshoto tuk v bg :(

Link to comment
Share on other sites

Vsqko chudo za 3dni(v sluchaq i za po malko) saita veche si e OK.

 

P.S.Breh che byrzo go opraviha

Нищо не са оправили - просто възстановиха страниците, а дупките си стоят широооко отворени и на никой не му пука :wir

Ако така си стоят нещата, може да продължат да им хакват мрежата през ден през два :P :D

Link to comment
Share on other sites

Абе положението във всички Унита е трагично - то това е ясно ама сега да се вайкаме колко е зле всичко смисъл няма (за ентусиастите магистърска степен в чужбина , тва е спасението).Аз отадвана съм разбрал че в ПУ не искат на нищо да ме научат та се уча сам ;) Ама по принцип винаги съм имал впечатлението че в ТУ има повече разбирачи от ПУ та тва си е излагация да им хакнат страницата ама те явно са си го заслужили - на пичовете които са го направили :beerchug

P.S.Познавам около 20 човека които учат в ТУ и досега един не съм чул да казва "Ей т'ва ТУ е много як университет" :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз отадвана съм разбрал че в ПУ не искат на нищо да ме научат та се уча сам

saswuatch - човек каквото сам си направи никой друг не може да му го направи !!! :) Просто в днено време всеки се спасява както може. Но не си ли помогнеш сам няма кой да ти помогне както вече добре си разбрал. ;) а има и едн друга мъдра мисъл - учи мама та да емигрираш. тук в Бг и да се развиваш и да не се развиваш все тая - издигат се наши и ваши хора, а за теб - ако останат трохите... :wacko: това е положението .... иска ми се да съм лош пророк .... но май не съм ... Ние сме живо доказателство за законите на моя най добър приятел - Мърфи ... Ако нещо може да се обърка - то непременно се обърква ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...