Jump to content
BulForum.com

RAM


bigico

Recommended Posts

Та понеже няма такава тема да пипитам мога ли да ползвам рам от 2 различни марки напримет тлинмос и кингмакс като едно общо 1гб :confused

Link to comment
Share on other sites

може... шансът да не работят заедно е минимален, но все пак пробвай преди да купиш, да не нацелиш някоя по-капризна :) все пак за каква рам говорим... DDR1, DDR2... ?

Link to comment
Share on other sites

ddr 1 не знам ддр2 ще тръгне ли на моето дъно (biostar M7ncd pro)

EDIT : ако взема RAM 512MB SODIMM DDR400 LT ще тръгне ли ? та да мога да ползвам сичко като 1гб рам

Link to comment
Share on other sites

ddr 1 не знам ддр2 ще тръгне ли на моето дъно (biostar M7ncd pro)

EDIT : ако взема RAM 512MB SODIMM DDR400 LT ще тръгне ли ? та да мога да ползвам сичко като 1гб рам

 

SODIMM доколкото знам е памет за лаптопи и няма съвсем никва работа да ти свърши.Ако бъркам да ме коригира някой.

Link to comment
Share on other sites

SODIMM доколкото знам е памет за лаптопи и няма съвсем никва работа да ти свърши.Ако бъркам да ме коригира някой.

 

To и аз съм с такова впечатление и като гледам какво извади google като картинки за SODIMM май май такава памет може да се навре в слота на нормален компютър работещ с ДДР единствено с помощта на голям чук :)

 

http://images.google.com/images?sourceid=n...sa=N&tab=wi

 

sodimm-ddr2.png

 

sigc67xx_sodimm_sm.jpg

 

144pin-SODIMM-B.jpg

 

rambo-sodimm.jpg

 

OCZDDR1_SODIMM.jpg

 

450px-Sodimm-ram-ddr.jpg

Link to comment
Share on other sites

абе пускам компютъра зарежда се линдолс и ми показва сички работи обаче като стигне до там акдето трява да изпише лелкоме е черен екрана и скаиш си изпищява и линдолса и тои ама няма картинки сичко е черно черен екран стои просто махнах е сложих е пак така не сам преинсталирал лин щото доколкото знам не трява да се преинсталира май

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...